Skocz do zawartości

Budowa modelu spitfire'a o rozpiętośćci ok. 70cm


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje już rozumiem wzorniki zrobiłem z kartonu żebra mam z depronu 6mm lecz na planach nie ma pokazane gdzie i jak montować jest tylko pokazany kijek biegnący przez prawie całą długość skrzydła ale w żebrach nie jest pokazane gdzie go poprowadzić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co drewnianą? Rurkę? Nie zwróciłem po prostu uwagi czy to listewka prostokątna, czy rurka węglowa.

Teraz dopatrzyłem i tam podają, że to rurka węglowa, o ile dobrze odczytuję o średnicy 3mm (otwór 2mm). Będzie Ci łatwiej nawiercić otwory w żebrach, niż robić wycięcia pod dźwigar prostokątny.

 

A co do posługiwania się planami: no nie mów, że nie umiesz wyciętego żebra nr 2 przyłożyć do zarysu żebra nr 2 na planach i zaznaczyć, w którym miejscu przechodzi ta rurka.

 

Rurkę kup węglową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i nie chodziło mi o to ,że nie wiem gdzie wywiercić otwór tylko nie wiedziałem ,że trzeba użyć rurki. Przepraszam za złe zbudowanie wypowiedzi.  ;)

Nic się nie stało :) Kontakt jaki mamy przez forum rodzi ograniczenia i nie zawsze łatwo coś opisać.

 

Edit:

Warto może jednak sprawdzić czy "2 of 3 mm ronde carbon staaf" zostało przeze mnie dobrze odczytane.

"Gang Olsena" oglądałem z lektorem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.