Skocz do zawartości

Którą chińską kamerkę wybrać ?


polpakpol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość oferowanych kamer szpiegowskich może przyprawić o mętlik w głowie, stąd moje pytanie, którą kamerę wybrać, aby jakość nagrywanego obrazu była najlepsza (z najgorszych) ?? Cena do 50zł, narazie mnie nie stać na kamerkę typu MOBIUS lub inne tego typu :)

Szczególnie zależy na dobrych filmach podczas lotu modelu, czyli wyostrzanie pod słońce, balans bieli i tego typu rzeczy :)

Czym różni się brelok za 17zł od breloczka za 50zł skoro mają tę samą rozdzielczość nagrywania i ilość FPS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam brelok - loteria albo trafisz albo nie ja miałem szczęście  ;)

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/49455-nowa-kamera-brelok-909/

 

na moim YT są filmiki z tej kamerki, innych breloków również, ta opisana w temacie ma niebieską datę więc łatwo rozpoznać  :)

...a ten za 17 i za 50 to ten sam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracer Xtreme LE. Na youtube trochę gorsza jakosc bo tak to bajka jak za 100zł. Dodatkowo można se pogladać na TV prosto z kamerki, mam ją na Easy Starze;). Jest lekka gdy wyjmiemy ją z obudowy wodoszczelnej- nie jest potrzebna do lotów, nagrywa w HD bez FullHD czyli 720P, bliżej według mnie do 520P, ale i tak jest ok w tej cenie. Nic lepszego nie kupicie, nie za 100 czy 119zł chyba 119zł z wysyłką :).

 

 

 

 

 

http://www.tracer.pl/product/kamera-sport-tracer-xtreme-le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś się zna ;) przerobił tony sprzętu, a te kamerki breloczki też miał, i na moim kanale jak popatrzycie pewnie znajdzie się film z przed hmm 2 lat z breloka, oczywiście są breloki z jakością HD ale kosztują więcej niż ten Tracer;). Tracer Xtreme LE polecam, obraz po zgraniu na kompa jest lepszy, ja pierw materiał kompresuje programem by mniej zajmował (już strata jakosci choć nie duża) i dodatkowo youtube też zmniejsza bitrate. Kamerka bez tej oprawki jest mega lekka i malutka waży chyba 24 gram. z obudową wodoszczelną coś 60 gram, ale nigdy nie używałem jej z obudową bo wtedy mikrofonu mało co słychać, ale wodoszczelność testowałem dało radę hehe.

 

o film z Breloka najlepsza jakość taniego breloku za 30zł. W sumie jak za 30zł to i to dobre... Ale jak masz te 120zł to weź tracer Xtreme LE :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

808#16 v3.0 [...] padła i zaczęła się wyłączać od byle wstrząsu.

I to jest esencja problemów z brelokami. Absolutnie nieprzewidywalna jakość. Moja też cudnie pracowała, dopóki nagle pracować nie przestała.

I do dziś przyczyna nieznana. Wszyscy znajomi śpece po kolei rozkładają najpierw kamerkę a potem ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest esencja problemów z brelokami. Absolutnie nieprzewidywalna jakość. Moja też cudnie pracowała, dopóki nagle pracować nie przestała.

I do dziś przyczyna nieznana. Wszyscy znajomi śpece po kolei rozkładają najpierw kamerkę a potem ręce.

 

Skróciłeś opis ;) V2.0 padła a V3.0 ma się świetnie do dziś :) :)

 

Bartku a miejsce i lot poznajesz ? Jest i Twój model w kadrze :) nie zapomnę tej ganianki .. hehe model 3D za Combata robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróciłeś opis ;) V2.0 padła a V3.0 ma się świetnie do dziś :) :)

 

 

No fakt :unsure: albo wolno myślę, albo strasznie szybko czytam.

 

Bartku a miejsce i lot poznajesz ? Jest i Twój model w kadrze :) nie zapomnę tej ganianki .. hehe model 3D za Combata robił :)

No, faktycznie. Nie nie zapomnę, było super. To chyba wtedy ciachnąłes taśmę Andrzejowi :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt :unsure: albo wolno myślę, albo strasznie szybko czytam.

No, faktycznie. Nie nie zapomnę, było super. To chyba wtedy ciachnąłes taśmę Andrzejowi :P .

 

Tak tak ;) około 5:49 przelatujesz nade mną a około 6:08 ucinam Andrzejowi ogon :) trzeba to będzie powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.