Skocz do zawartości

Bindowanie odbiornika V8R4-II


posejdon1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniałem sobie, że jak podpinałem pakiet do regulatora to przez przypadek podpiąłem go do odbiornika na minusie. Dwa druciki lekko się zaciemniły i nic więcej przedtem go nie bindowałem. To może być wina tego ? Jeśli tak da się go uratować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjec nie ma co pokazywac bo po pierwsze mam slaby aparat, a po drugie jak Pan Bartek pisal powinien dzialac bez anteny wiec lutowanie nie ma tu nic do rzeczy. Moze to miec zwiazek z zapisem ? Czli, ze zbindowalem jeden odbiornik i teraz go szuka ? Nic nie moge zprawdzic bo sprzedalem ten, ktory dalo sie zbindowac.

post-14286-0-94203700-1428341257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

wczoraj z 15 minut nie mogłem zbindować mojego leciwego DX 6i z oryginalnym odbiornikiem.

Jest jeszcze jeden parametr - odległość nadajnika od odbiornika - nie może być za blisko i za daleko (Hitec o tym pisze, czy Spektrum nie pamiętam), ale odsunąłem się i poszło za pierwszym razem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za dużej suszy w domu ? Może dotknales palcem i poszło wyładowanie co się przy ogrzewaniu mieszkania często zdaza. Jeżeli jeden Ci się binduje bez problemu a drugi nie, mimo ze robisz dokładnie to samo to cos mi podpowiada, ze jest po prostu uwalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten odbiornik działa? 

 

Sposób błyskania zielonej diody podczas pracy jest wskaźnikiem jakości odbieranego sygnału (RSSI) Ona miga cały czas. Jak podłączysz sprawny, to można to zaobserwować. Im silniejszy sygnał, tym szybsze i jaśniejsze błyski. Weź dobry odbiornik i sobie poobserwuj. Obejrzyj przez lupę Twój lut. Może zrobiłeś zwarcie anteny do masy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.