Skocz do zawartości

Jak to jest z tym napięciem ?


Krystianjedral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko jego obroty będą mniejsze. Obroty silnika są zależne od napięcia. Przypuszczalnie producent opisuje że silnik pod 5/6S bo wtedy ma największą sprawność. Niższe napięcie niższa sprawność nizsze obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że może się okazać, że i śmigło powinno być inne niż dla zasilania sześcioma celami.

Cześć Kacper,

nie żartuj - nie wydaje Ci się tylko to już dawno wiesz.  ;) Jesteś zbyt skromny.

 

 

Witam. Czy jeżeli mam silnik przeznaczony na 5/6S to czy mogę podłączyć go do akumulatora 4S ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Witaj Krystian,

raz jeszcze namawiam (jak w poprzednim temacie) - naucz się korzystać z Ecalca. I przejżyj sobie różne modele silników od topowych producentów - po jakimś czasie będziesz sam "czuł" ile cel do danego KV, jakie śmigło itp.

Do silnika ma 5-6S możesz nawet 7S podłączyć... tylko z takim śmigłem aby prąd nie przekroczył podawanego przez producenta, podpowiem. że z mniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.