Skocz do zawartości

Zawiasy lotek w Pioneer 1400


Plotek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie :)

 

Mam małe pytanie, czy ktoś przerabiał temat dorobienia zawiasów w Pioneerku 1400? Zastanawiam się nad zawiasami płytkowymi, a poliestrowymi... I tutaj dylemat, które wybrać? Poliestrowe zapewne lżejsze, niż płytkowe, ale czy tak samo funkcjonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób z dyskietki albo cienkiej butelki PET.

Dzięki za podpowiedź :) ... Tylko gdzie w dzisiejszych czasach dostać dyskietkę! :D Zrobimy poszukiwanie w piwnicy, coś powinno się jeszcze znaleźć. Za czasów Amigi 500 było tego cała masa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ktoś polecił skleić na taśmę, nie wiem czy był to troll czy nie ale w sumie jak myknie się to dodatkowo klejem CA to nie jest taki głupi pomysł ;) podejrzewam że nie chodzi o zwykła taśmę przezroczystą tylko o zbrojoną

Waga mniejsza jakby nie patrzeć jak się da tylko w 3 miejscach.

Ja osobiście zostawiłem te połaczenia jakie daje producent, tylko rozruszałem dobrze w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wykonanych ze starej dyskietki, nie miałbym zaufania w tym modelu.

 

Możesz to rozwinąć?

Myślę, że to dużo pewniejsze niż np. taśma, mniej podatne na złamania od PET, a funkcjonalne tak samo jak tradycyjne zawiasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.