Skocz do zawartości

Problemy z elektroniką (po 1-2 minutach lotu odcina silnik )


Kuba0011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Latam combatem esa i ostatnio nastąpił problem bo po 1-2 minutach lotu odcina silnik (czasami wszystko) i nie wiem co jest grane. Najdziwniejsze jest to ze czasami sie wogóle sie nie włącza tylko sie rygiel grzeje.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz rygie? Wciśnięty w nacięcie combata? Czy przyklejony na jego powierzchni?

Ewidentnie się przegrzewa. Powinieneś zapewnić mu dobre chłodzenie. Jeśli regiel ma radiator, to też nie powinien być tą stroną przyklejony do modelu.

 

Jeśli czasem się w ogóle nie włącza (nie pika) i tylko się grzeje, to może wskazywać na jego nieuleczalną chorobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakiej firmy masz pakiet .Ja mam podobny problem z pakietem WOW 25C .Jednak po podłączeniu dowolnego innego pakietu problem znika a testowałem 7 różnych .Prąd zmierzony, jaki ciągnie na ziemi silnik ze śmigłem 8x5 to 14,5 A przy każdym z posiadanych aku.Więc podejrzewam że to nie wina regulatora.Co dziwniejsze na WOW 10C nie odcina.Podejrzany pakiet używam jednak z powodzeniem do mniejszego silnika z tym samym regulatorem .Serwa w obu przypadkach to 1 szt ECO 16 + mały eskay.regulator na rzepie radiatorem na zewnątrz.

Do zobacznia na zawodach może do tego czasu coś wymyślimy

Marian(tata Piotrka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.