Skocz do zawartości

RCGF 15


Miałczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam pierścień w Polsce raczej trudno będzie dostać.

Tu masz w zestawie, ale nie jest to jakiś zabijający budżet koszt.

Obecnie go nie mają, ale są dystrybutorem, więc poproś, żeby Ci ściągnęli. Może ściągną sam pierścień?

 

W USA jest od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do nich i pytałem o pierścień to powiedział że nie mają i że najszybciej w Czechach ale nie mam namiarów

jutro zadzwonię i zapytam czy mają zestaw z tłokiem no czy ściągną skoro mają na stronie


a ten z USA  mógłby ktoś mi go ściągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Franka Bowmana, facet dorabia pierścienie praktycznie do wszystkich, nawet egzotycznych, silników modelarskich. Pewnie będzie nieco drożej niż oryginalny chińczyk, ale nie pożałujesz. Ten facet robi najlepsze pierścienie jakie są dostępne. Wklep w google "Bowman rings" i poczytaj.

Tu jest jego email: 

ringmaster46@msn.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czechach nie ma w tej chwili i nie wystepuje u nich jako solo.Tylko jako zestaw z tłokiem i swożniem.Ostatnia cena tego zestawu to ok.60 zl

Masz tu bez problemu wszystko.Ja ostatnio kupowałem graty do DLE 20

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=200002649&initiative_id=AS_20151006112951&SearchText=rcgf+15cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.