Skocz do zawartości

Ładowarka imax b6 version 2


Przemek1979
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchom ją i poklikaj. Tam sie nie da nic zepsuc.

Nie trzeba w pierwszym uruchomieniu jakiś właściwych parametrów ustawiać? ?

Nie trzeba w pierwszym uruchomieniu jakiś właściwych parametrów ustawiać? ?

A jak naładować li-po 3s 2200 mah? Co po koleji naciskać??? Zamówiłem nowe li-po 2sztuki i boje się ładować bo niewiem czy pierw rozładować czy ładować.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są zmiany V2 w stosunku do V1?

Coś istotnego się zmieniło?

ładowanie LiPo prosta sprawa, szukasz programu Li-Po potem LiPo balance, potem ustawiasz prąd ładowania 1/10 pojemności baterii rodzaj Lipola 2s/3s/4s podpinasz baterię i potwierdzasz łądowanie długim naciśnięciem START

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę. Odpal tą ładowarkę i weź tą cholerną instrukcję !

Dziękuję

A jakie są zmiany V2 w stosunku do V1?

Coś istotnego się zmieniło?

ładowanie LiPo prosta sprawa, szukasz programu Li-Po potem LiPo balance, potem ustawiasz prąd ładowania 1/10 pojemności baterii rodzaj Lipola 2s/3s/4s podpinasz baterię i potwierdzasz łądowanie długim naciśnięciem START

Jaki ustawić prąd ładowania lepiej?

Dziękuję

Jaki ustawić prąd ładowania lepiej?

Li-pol 3s 2200mah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Jaki ustawić prąd ładowania lepiej?

Li-pol 3s 2200mah

Baterie na końcu podpisać czy odrazu można? A jak się na ładuje yo jest jakaś kolejność odpinania baterji?

Baterie na końcu podpisać czy odrazu można? A jak się na ładuje yo jest jakaś kolejność odpinania baterji?

Tam pomyłka baterie nie podpisać tylko podpiąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu czego? Ustawiania? Możesz od razu, możesz po ustawieniu parametrów, przed naciśnięciem startu

Jak się ładuje to niczego nie odpinaj. ;)

Po naładowaniu odpinasz złącze balansera, potem prądowe.

 

A prąd ładowania polecam Ci 0,5-1C. Sam rzadko używam 1C i powyżej, chyba że się spieszę :)

 

To wszystko masz w instrukcji.

Nie odpowiedziałeś na pytania Kolegi o różnice między V1 i V2. Może mógłbyś korzystać spokojnie z instrukcji z V1 (tak podejrzewam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu czego? Ustawiania? Możesz od razu, możesz po ustawieniu parametrów, przed naciśnięciem startu

Jak się ładuje to niczego nie odpinaj. ;)

Po naładowaniu odpinasz złącze balansera, potem prądowe.

 

A prąd ładowania polecam Ci 0,5-1C. Sam rzadko używam 1C i powyżej, chyba że się spieszę :)

 

To wszystko masz w instrukcji.

Nie odpowiedziałeś na pytania Kolegi o różnice między V1 i V2. Może mógłbyś korzystać spokojnie z instrukcji z V1 (tak podejrzewam).

V1-V2 niewiem podobno wszystko jest to samo . myślałem że nie. Ale myliłem się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V1-V2 niewiem podobno wszystko jest to samo . myślałem że nie. Ale myliłem się

Czyli to jest to samo, tak?

Jeśli tak, to jaki masz problem? Ściągasz instrukcję i czytasz.

Jak umiesz ustawić budzik w komórce, to sobie poradzisz. ;)

 

Jeśli jednak są jakieś różnice to pozostaje CI jeszcze kontakt z dystrybutorem iMaxów. Myślałeś już o tym?

Na bank przysłaliby CI co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i codziennie po 12 godzin pracuje.i jest wlasnie nielekko.

Witam ponownie. dziś przyszły mi 2 akku turnigy 2,2 czy one są już naładowane czy na pół naładowane czy pierw musze podlonczyc do imax b6 i rozładować czy poprostu naładować ???i jaki najlepszy prąd ładowania dać 1c i co dalej?

Witam ponownie. dziś przyszły mi 2 akku turnigy 2,2 czy one są już naładowane czy na pół naładowane czy pierw musze podlonczyc do imax b6 i rozładować czy poprostu naładować ???i jaki najlepszy prąd ładowania dać 1c i co dalej?

Li-po turnigy 2,2 3s

Aby nie ładować cały dzień to raczej 5/10 do 10/10 pojemności ;)

Witam ponownie.o co tu chodzi? 5/10 do 10/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Przemek,

 

czy choćby zajrzałeś do stosownych dla Twego problemu, działów na tym forum (bądź jakimkolwiek innym), już nie mówiąc o wnikliwym przeczytaniu tego co tam jest?

Z Twoich pytań (a pytasz, po kilka razy, o rzeczy absolutnie podstawowe) i odpowiedzi wnioskuję, że oczekujesz prowadzenia za rączkę, tzn. inni się mają produkować.

 

Przejrzyj dział i tematy np: o bateriach, o ładowaniu. Znajdziesz tam wszystko, co potrzebujesz wiedzieć.

Żeby Cię tak nie porzucać;), podpowiadam, że w dziale: Elektronika->Pakiety.

 

Zobaczysz jak Cię ucieszy, ile tam jest gotowej, podanej na tacy wiedzy.;)

 

Do lektury!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. dziś przyszły mi 2 akku turnigy 2,2 czy one są już naładowane czy na pół naładowane czy pierw musze podlonczyc do imax b6 i rozładować czy poprostu naładować ???i jaki najlepszy prąd ładowania dać 1c i co dalej?

 

Jeśli baterie masz nowe to są naładowane na tyle aby można je przechowywać długi czas. Twoja ładowarka też ma taką opcję STORAGE. 

Nie musisz nowej baterii rozładowywać. Poprostu ładuj i używaj. Jeśli chcesz cieszyć się dłużej pakietami Lipo to nie przechowuj ich długo na 100% naładowanych.

 

Czy wersja v1 czy v2 wszystkie te ladowarki uzywaja tego samego interfejsu uzytkownika więc każda instrukcja jest ok.

Nawet od redoxa: http://gunfire.pl/data/include/cms/instrukcja_ladowarka_redox.pdf

Ogladnij te 10 min filmu. Nawet języka nie trzeba znać aby skumać jak ładować baterie tymi ładowarkami

https://youtu.be/w8ijfcjU-rc?t=577

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli baterie masz nowe to są naładowane na tyle aby można je przechowywać długi czas. Twoja ładowarka też ma taką opcję STORAGE.

Nie musisz nowej baterii rozładowywać. Poprostu ładuj i używaj. Jeśli chcesz cieszyć się dłużej pakietami Lipo to nie przechowuj ich długo na 100% naładowanych.

 

Czy wersja v1 czy v2 wszystkie te ladowarki uzywaja tego samego interfejsu uzytkownika więc każda instrukcja jest ok.

Nawet od redoxa: http://gunfire.pl/data/include/cms/instrukcja_ladowarka_redox.pdf

Ogladnij te 10 min filmu. Nawet języka nie trzeba znać aby skumać jak ładować baterie tymi ładowarkami

Witam filmu nie mogę odtworzyć.ale mam inne pytanie moje lipo są turgigy 3s 2,200 b98660bf49d26cb61c4fd29ffb050bc4.jpg3 cele 11,1v. jakim prądem ładować żeby były na długo chodzi mi o to że chcę ładować ale powoli wtedy na dłużej lipo starcza tak wyczytałem. Najlepiej byś mi napisał krok po kroku co naciskać w moim imax-ie b6.to dla mnie za skomplikowane jest.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.