Jump to content

No comment...


RomanJ4
 Share

Recommended Posts

to jest "news" z 2010 roku ;)

Prawda. Co nie zmienia faktu, że bierzemy od USA złom, i jeszcze im za to  włazimy...(vide ogołocone ze wszystkiego korwety które taniej im było nam podarować niż utylizować, F16 "Jaszczomb" do których piloci zabierają ze sobą koszyki z częściami, itd..)

Link to comment
Share on other sites

?

Po prostu nie masz dostępu do sprawdzonych informacji. ;) W naszym dziwnym kraju trzeba zawsze na wszystko narzekać a każdy "dziennikarz" może napisać artykuł na każdy temat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To akurat nie dziennikarze sensu stricte...

Swoja drogą trafiłem kiedyś całkiem przypadkiem na stronkę z prywatnymi relacjami na gorąco naszych chłopców w Iraku. Z ocenami co to oni tam posiadają i jak tam jest naprawdę, (popartymi często drastycznymi zdjęciami)

Wierzcie mi albo nie, ale różniły się "nieco" od oficjalnej propagandy...  Zapisałem gdzieś sobie link, o ile go znajdę i jest jeszcze aktywny, to wkleję..

Link to comment
Share on other sites

Wierz mi, nie jestem czarnowidzem ani jak Macierewicz nie widzę wokół samych spisków, i też chciałbym jak najlepiej dla naszych , ale nie wszystko wiemy, a medal ma zazwyczaj 2 strony. Niestety.

(pogadaj z ludźmi z pułku w Brodnicy jak wyznaczano "ochotników" na misję do A). A Humvee.. cóż nie dziwię się że mogli tak twierdzić po doświadczeniach z naszymi "pancernymi" Honkerami (bo o nich m/in  był tam mowa).. Nawiasem, Amerykanie mają lepsze zdanie o naszych Rosomakach niż swoich Humvee jeśli idzie o szanse przeżycia w razie czego, ale to całkiem inna bajka..

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.