Skocz do zawartości

Interface do aparatury.


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

Włanczam FMS-a,podłanczam aparature przez interface chce latać i nic nie reaguje.Czy tom aparature trzeba sonfigurować czy jak????

 

Aparatura to Jamara Comp X4+1 Trainer

interfejs jest na LPT

symulator to FMS

Czy trzeba skonfigurować tom aparature np. jak nowy joystick czy co mam zrobić żeby wszystko działało bo nie chce działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie nadal nie wyrażasz się jasno.

Masz 2 kanałowe rdio na 27Mhz czy może 12 kanałowego Royala ?

Nadal mam wrażenie że nie rozumiesz o co cie prosiłem wcześniej.

Mam prośbę.

Zedytuj swóją pierwszą wypowiedź ,tak aby po tym co napisałeś wcześniej znalazło się w jednym miejsu.

Jakie masz radio

Jakiego uzywasz kableka (LPT czy RS/com)

Jaki symulator.

Oraz z czym konkretnie masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w opisie jak zrobić ten kabel jest wyraźnie napisane dużymi czerwonymi literami, że należy użyć programu PPJOY i nawet jest podany link do niego. Gdy już go ściągniesz musisz zrobić wirtualny joistic pod port LPT.

 

Następnie kiedy podłączysz aparaturę wchodzisz w panel sterowania, następnie kontrolery gier, tam zobaczysz swój wirtualny joistic, musisz go skalibrować, kiedy już to zrobisz odpalasz FMSa i tam też robisz kalibrację, kiedy wykonasz wszystkie te czynności wszystko powinno śmigać jak należy.

 

A tak apropo mam dla Ciebie małą radę zainstaluj sobie mozille i włącz opcję autokorekty, wtedy podczas pisania posta samo będzie Ci podkreślać błędy na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prosciej jest użyć google?? Na forum Alexa czy PWM temat rozpisywany milion razy!! Jak zrobisz kabel to będziesz się pytał jak to wszystko uruchomić...

 

Jezu.... aby to TotoLotek był tak przewidywalny jak Ty Krychol !! :) :) :) Czego wszystkim wam życze !!

 

Uwierz człowieku że forum jest do tego aby zadawać pytania i dostawać na nie odpowiedzi ale przed zadaniem pytania wypadałoby się chodź trochę zorientować w temacie, przewertować google, inne forum itp a pytania zadawane przez Ciebie staną się bardziej precyzyjne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

witam czy ktos kto nie zna sie na elektronice zrobi sobie zam kabelek czy lepiej kupic mysle o tym orginalnym bo juz zgłupiałem ten działa ten nie działa ja miałem kabel na com i działał ale zmieniłem kompa na laptopa a on juz nie ma coma tylko usb prosze o jakąs rade

 

http://www.arthobby.eu/index.php?page=5&kat_id=20&offset=6

a moze to

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=296645315

prosze pomuszcie :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrzcie ziomal a się nie chwali :) Namierzyłem ze Darek jesteś i pewnie wiem który ale czy na pewno ??

 

A jeśli znasz się trochę na elektronice i masz czym i umiesz zaprogramować procesor to reszta to czysta zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.