Jump to content

Hitec OPTIC 6 -------> Eclipse 7


Lord Rzeźnik

Recommended Posts

A wiec klik

 

Kilka pytan...Jest tam napisane, ze sa 2 dowolne miksery.Czy oznacza to, ze moge zrobis mix klap i lotek?Mam 2 serwa na skrzydle i kazde bedzie podlaczone do osoknej(mam nadzieje)klapo-lotki.Da sie tak zrobic?

 

Drugie pytanie.Czy pasuje do tego nadajnika np. taki odbiornik ?

 

Trzecie pytanie.Czy znajde cos lepszego za ta cene?

Link to comment
Share on other sites

Kolego - żle czytasz instrukcję, albo żle napisano. W Opticu 6 jest wiele mixerów, a to o co pytasz to zapewne dwa programy do samodzielnego skonfigurowania mixu.

Tak - możesz połączyć lotki z klapami. To sie nazywa funkcją klapolotek Takich różnych mixów w Opticu 6 jest kilka a nie dwa!

Co do odbiornika - może to być każdy z rodziny Hiteca i prawie każdy inny dowolny.

Link to comment
Share on other sites

Mam Hiteca Optic 6 , powiem tak zawodne radio , szybko łapie zakłucenia, rozwaliłem przez nie kilka razy model teraz ją odłożyłem i czekam na nową w nowym pasmie 2,4GHz JR PROPO , Hm pomyśl dobrze zanim wydasz pieniądze....

Link to comment
Share on other sites

No tak pomyliłem się :? sorry tak oczywiscie odbiornik , jest to tak banalene ze az smieszne .. pozdrawiam , a swoją drogą to bardzo dużo zależy od nadajnika , ale to tylko wiedzą elektronicy?

Link to comment
Share on other sites

Tak, a Ty dalej się upierasz przy swoim. Swego Optica używam i do małych , i do dużych modeli, z odbiornikiem HDF...coś tam jaki z E-Sky coś tam. Przez 3 lata użytkowania ani razu nie zwiódł(odpukać)

Link to comment
Share on other sites

Zobacz sobie wątek"moje latanie i kolegów na Podwarpiu" zwróć uwagę na dwie krzyżujące się linie wysokiego napięcia, dodam jeszcze że blisko znajduje się lotnisko i autostrada.Wielu z nas posiada Hiteki i nikt w razie kraksy nie zwala winy na zakłucenia bo ich nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tez złego slowa nie mogę napisac o Hitecu. Od trzech lat słuzy mi bez problemu. Zakłócenia? Zależy w jakich warunkach latasz. Moje miejsce do lotów to boisko otoczone drzewami i jeszcze jakoś nie mialem z tym problemu. Kiedyś na malcie w poznainu mialem małą przerwe w kontrolowaniu lotu ale to była chwila, 1 - 2 s i koniec - miasto, anteny, itd. Osobiście szczerze polecam

Link to comment
Share on other sites

Z tym miastem i antenami to nie przesadzajmy. Z konieczności bywało, że latałem nad i pod linią wysokiego napięcia, w centrum miasta, dookoła masztu tel. kom; Koledzy latają na lotnisku dzielonym z wojskowymi więc ich sprzętu też nie brakuje. Jak dotąd bez większych sensacji - i oby tak zawsze. :!:

Link to comment
Share on other sites

Aparatura ok.Nie ma co zganiac winy na radio bo radio jest ok, posiada wiele funkcji,zasieg tez ma aparaturka do rozpacowania w bardzo szybki okres.Za taka cene to naprawde sie oplaca,Mi brakuje tylko tutaj jeszcze jednego kanalu i naprawde radio by bylo OK :P

Link to comment
Share on other sites

Yyy i tu widze problem radio ma podwójną przemiane a w charatkerystyce odbiornika pisze"Obsługuje kwarce z zakresu kanałów : 60 - 80 CH pojedyncza przemiana" takze nie wiem musialbys miec w ten sposob ze w nadajniku masz kwrac np: kanal 73 podwojna przemiana, a w odbiorniku tez 73 ale pojedyncza w ten sposob moze dzialac ;p

Link to comment
Share on other sites

widze problem radio ma podwójną przemiane a w charatkerystyce odbiornika

 

Jeżeli czegoś nie rozumiesz, nie wiesz, to powstrzymaj się od pisania. Po co mącić w głowie?

Po latach ktoś przeczyta i znów będzie zdezorientowany. Za takie posty dawałbym obowiązkowo ostrzeżenie - za bezmyślność. Wolno ci nie wiedzieć, nie wolno nie orientować się, że są tematy, o których nie masz pojęcia.

 

Podwójna przemiana jest cechą odbiornika! Jeżeli odbiornik jest z podwójną przemianą, wymaga kwarców do podwójnej przemiany. Nadajnik nic do tego nie ma. KONIEC i KROPKA! Nie ma kwarców do podwójnej przemiany do nadajników!

 

PS. a ww. Hitec Eqlipse i odbiorniki Rex oczywiście współpracują bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.