Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc odnośnie wyboru regulatora.


enter1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym kupić regulator który będzie pracował z silnikiem Emax GT2815/07, który napędza model Fun Cub.

Obecnie zasila ten silnik regulator tower pro 40A  ale w pewnym zakresie obrotów z silnika wydobywają się dziwne strzały.

Raczej staram się omijać ten zakres obrotów, ale czasami się zapomnę a wolał bym że by mi nic nie strzelało w modelu.

Ogólnie mimo nie najlepszej opinii o produktach tower pro ja jestem z tego regulatora bardzo zadowolony bardzo dobrze pracuje z innymi silnikami jakie posiadam , ale z tym jednym nie do końca sie dogaduje tak jak trzeba.

Ja nie posiadam doświadczenia, a nie chciał bym kupić złego produktu, Posiadam regulator redox 30A który napędzał silnik cf2822 i wydawało się że jest OK ale jak włożyłem ten regulator do modelu z innym silnikiem (który pobiera około 20A)  model nie najgorzej odleciał , aby po chwili na tyle opadł z sił że ledwie udało się modelem wrócić, a wcześniej ten model napędzał właśnie ten regulator tower pro i nigdy nic złego się nie działo.

Więc z własnego doświadczenia wiem że tower pro nie wezmę bo z tym moim silnikiem z fun cuba coś nie za bardzo sie dogaduje, redoxa już nie chcę bo mam, i czuję że nie lubi jak się go za bardzo obciąża mimo że do maksymalnego obciążenia jeszcze daleko.

Znalazłem coś takiego  http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=8_247_253&products_id=13341

czy to był by dobry regulator?

Albo taki http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=8_247_761&products_id=14200

Nie mam pojęcia co kupić za około 100zł, pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dualsky-ego już daaawno Ci polecałem, ale ostatnio miałem (u siebie lub widziałem u Kolegów) serię nie do końca wytłumaczalnych przypadków niekompatybilności silnika z regulatorem, więc trochę się już obawiam komuś coś polecać.

 

Niemniej, gdybym miał wybierać, to jestem za Dualsky'm: mam 2, jestem zadowolony, każdy bez problemów kręci trzema różnymi silnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywałem kilkunatu regulatorów Dualsky, wersje 22A lite oraz 65A lite. Nie mam żadnych zastrzeżeń, praktycznie przesiadłem się na regulatory tej firmy.

Zwróć tylko uwagę na liczbę cel LiPo obsługiwanych przez regulator i wydajność układu BEC. Choć przy FuCubie z 6-cioma serwami to już zewnętrzy BEC wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.