Skocz do zawartości

model na nowy sezon


dymarkus

Rekomendowane odpowiedzi

Model produkcji Czeskiej pana Jiri Soucek.

rozpiętość 3050 mm

długośc 1515 mm

pow. cał. 67,2 dm2

waga pustego modelu 1670 g

wykonanie wizualne bardzo dobre, ( znalazłem 3 wady powierzchni o polu 3-4 mm2 na cały model ) co do wytrzymałości to pokaże eksploatacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wersja to jaka ? wiem z oferty że są różne rodzaje wykonania modelu(materiał) jak i odpowiednio ceny(to wiem ;) ).

A przedstawione wyposażenie co zawiera ? np. silnik co to za zestaw ?  :)

I na każde serwo masz po becu ?

 

Sorki za ciekawość ,temat obecnie na topie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie w wersji podstawowej, single carbon.

Przewidziany napęd to silnik Typhoon 2W20-3400KV z przekładnią Kontronica , śmigło RF 14x8 zasilane 4S, regler Castle ICE2 HV60.

Ten zestaw generuje 3,6 kg ciągu statycznego przy poborze 64A, czyli spokojnie model pociągnie.

Serwa na motyl KST DS115MG, klapy, lotki i tu mam dylemat, mam w zanadrzu takie zestawy: KST DS125MG, Hyperion DS095-FMD, Graupner DES 448 BB MG i które gdzie zamontować ?. Zasilanie osobnymi BECami z 2 ogniw A123 2500mAh

RC- Graupner MZ 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie hyperion :)

Gratulacje :).

Może jakaś relacja ,ogólne info o modelu ,wyposażeniu ?

Malowania a'la Respect  ? przyjemne .

To nie malowanie ala Respect tylko kopia malowania innego bardzo uznanego i dobrego modelu. Respect tez tylko to zapożycza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.