Skocz do zawartości

model na nowy sezon


dymarkus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Janek podpuszcza, mój Faierbird raczej tu do niczego nie pasuje  :P

Modele Mawi mają wielką zaletę pojemne kadłuby do elektryfikacji wejdzie wszystko co sobie kto wymarzy. Mariusz jednak celuje chyba w trochę inną półkę więc większość doradców poleca mu co najlepsze za „ROZSĄDNE PIENIADZE” a tu Mawi chyba nie pasuje..

Ja się przyglądam i jak będę miał coś nabyć do mojego niedzielnego latania  to wystarczy mi coś z 3 lub nawet 4 ligi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek ma racje by kupić model nie w/g swoich umiejetności a juz perspektywicznie by rozwijać swoje umiejetności "na zapas "  ale jak ktos rozpoczyna przygode w lataniu od piankowca  trudno polecac nastepnego ...respekta  ...kazdy model nastepny- trudniejszy cieszy i  wzywa do latania ....Jurku   przygladalem sie  na tym roku jak cwiczyli    DS-a na klifie  zawodnicy z papiórami   z 3City  "Listwa i Szalony" doskonale  pozostali -   mam  swoje  zdanie   i ocenę  na ten temat na forum nie napiszę -  bo tego nie umię  i  mi nie wypada  ale  juz probuje  na Płoszewie .... bo jest ku temu  świetne wyprofilowane  miejsce    :huh: / południowy-zachód/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak jak się robi przerwy na schnięcie kleju, ma się masę wolne czasu i gaduli w takich wątkach. :D

Janek to emeryt więc stać Go na "formułę jeden" z drugiej czy trzeciej ręki no i na nówki nie śmiganie nie łatane :D

Jak bym miał z coś brać z Mawi to Extasy ale bardziej dla mnie pasującym modelem jest Baracuda z Modelot - "boazeria" najbardziej  dopracowana i sprawdzona za bardzo rozsądne pieniądze :D, wiem herezję prawię ale nie tylko Janek możne :P )

Nic teraz zbieram się na zabiegi i rehabilitacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek M. tak był zadowolony z Mawi, że krótko po oblocie model pojawił się na allegro i nikt nie chciał go zakupić. Ale oczwiście powie, że powód sprzedaży był zupełnie inny (mając obecnie w modelarni to co widzieliście na zdjęciach ;-) niechcąc psuć producentowi opinii. Oczywiście rozmawiamy o modelach dla "wymagających" lataczy którzy znudzili się latniem przeciętnymi modelami i chcą wydusić z modelu maksymalnie dużo.

 

[edit] jak ktoś posmakuje latania porządnym modelem to przesiadka na słabiej latający jest bolesna...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do modelu zamierzam włożyć napęd z przekładnią coś około 1kW, a więc problemu ze średnicą raczej nie będzie. Kwestia zasilania, 4S 2600mAh już trochę miejsca potrzebuje. Jurek miałem pytanie do Ciebie na pw. czy możesz odpowiedzieć.

Jeszcze padło stwierdzenie w wersji lekkiej, jakaś podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie ma się czym dzielić każdy ma swoje indywidualne wymagania a ja nie jestem za bardzo wymagający, pomimo posmakowania wyczynowych modeli do szczęścia wystarczy mi coś bardziej wsiowego za tańsze pieniądze :D Tym bardziej , że mój ulubiony szybowiec ma z 30 lat i nie spełnia żadnych współczesnych norm latania zboczowego czy w termice ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wypowiem się bo mógłbym, ale po co ?? Mavi kontra "wszystko inne najlepsze" to wiele tomów na naszym forum... :P

Napiszę tylko że na naszym lotnisku jest i Toxic -będą następne ,są Virusy ,Blade,piankowce i wszyscy z radością podziwiają każdy model po kolei jak lata.A wszystkie latają znakomicie bo piloci nie przegadują się ,nie stopniują wartości tylko latają do bólu :) .

Teoretyków znamy,z tego forum ,szkoda że nie potrafią przekazać wiedzy praktycznie...bo albo nie latają w tłumie albo wolą sami.

 

Temat fajny,podpowiadajcie dalej.Może coś fajnego wynajdziemy.Vertigo fajne :) .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wypowiem się bo mógłbym, ale po co ?? Mavi kontra "wszystko inne najlepsze" to wiele tomów na naszym forum... :P

Napiszę tylko że na naszym lotnisku jest i Toxic -będą następne ,są Virusy ,Blade,piankowce i wszyscy z radością podziwiają każdy model po kolei jak lata.A wszystkie latają znakomicie bo piloci nie przegadują się ,nie stopniują wartości tylko latają do bólu :) .

Teoretyków znamy,z tego forum ,szkoda że nie potrafią przekazać wiedzy praktycznie...bo albo nie latają w tłumie albo wolą sami.

 

Temat fajny,podpowiadajcie dalej.Może coś fajnego wynajdziemy.Vertigo fajne :) .

Rafał!!! Spróbuj tylko we dwóch lub trzech polatać szybko na mniejszym zboczu!!! Nie wiem dlaczego ta złośliwość? Nie pamiętam ile kupiłem nówek ale od pewnego czasu kupuję przelatane F/B ostatnim był Stinger. Uważasz że szpanuję że to wyższa półka? Kupiłem bo wiem jak lata i daje radość!!! A czy ktoś kupi z Mawi lub innej firmy to co w tym problematycznego? Jeżeli będzie zadowolony i szczęśliwy to dobrze. Każdy z nas powinien taki być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.