Jump to content

mmarkow

Modelarz
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mmarkow last won the day on March 24 2018

mmarkow had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

About mmarkow

 • Birthday 04/10/1970

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kozienice
 • Zainteresowania
  Modele latające - te wolne, te zwinne i te szybkie :)
  Fotografia, podróże, góry.
 • Imię
  Marek

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Witaj mam pytanie o Respecta

  Oferta jeszcze aktualna ?

  Możesz podesłać jeszcze jakieś fotki i czy skrzydło od spodu też jest białe czy jakiś inny kolor.

   

  1. mmarkow

   mmarkow

   Zarezerwowany do jutra tj. 22.09.2020

  2. WOJ73

   WOJ73

   Dzięki, jak nie pójdzie to jestem zainteresowany.

  3. mmarkow
 2. mmarkow

  5G

  Jest taki kraj, który wszelkie działania łącznie z nowinkami technologicznymi wprowadza na swoim terytorium z wielką rozwagą i przede wszystkim w trosce o zdrowie i życie swoich obywateli - obywateli od chwili ich poczęcia, aż do naturalnej śmierci. Podobnie jest ze szczepionkami, żywnością, kulturą i sztuką życia ... dużo by pisać. Obywatele tego kraju w zasadzie nie chorują na raka. Jeśli ten kraj zainstaluje na swoim terytorium 5G to uwierzę, że jest to bezpieczne. Prosta obserwacja ... bez analiz, badań, przepychanek naukowo-intelektualnych. A może to co napisałem jest głupawe? Co o tym sądzicie?
 3. Poszukaj w necie PitLab i napisz/zadzwoń do nich. Z pewnością Ci pomogą.
 4. Dzięki Tomku za zaproszenie Licencję mam, model złożę, Altis też jest więc może do Bielska przyjadę jak czas pozwoli.
 5. Wszystko może nawalić nawet z najwyższej półki i czasem tak się dzieje, tylko z mniejszym prawdopodobieństwem niż w przypadku niskiej półki Nie ustaliłem co nawaliło, więc się nie będę w tym temacie wypowiadał (w domyśle - nie podejmę decyzji za Ciebie).
 6. Silnik dam trochę cięższy Mega ACn 16/25/4CE - akurat taki mam. Serwa na SK i SW Dymond D60, lotki i klapy Hitec HS-125MG lub 85MG. Hitec-i HS-85MG miałem w Idealu 3.2 i sprawdziły się idealnie. PULSAR jest ponad połowę lżejszy więc nie powinno bić problemów. Regiel YEP40A - zostawię ten co był, a BEC-a dam Dualsky VR-3. Szału nie ma ... lecę po taniości i na tym co już mam
 7. Dzięki zaangażowaniu forumowego kolegi artur25 PULSAR niebawem ponownie będzie uprzyjemniał mi weekendowe wypady na łączkę Artur - dziękuję Model powoli będę uzbrajał, tym razem w typowe, sprawdzone i dobrze mi znane graty. Jak zrobię fotki to coś wstawię
 8. Podłącz GPS pod GR-16 lub GR-24 w gniazdo po przeciwnej stronie wyjść na regiel i serwa (jest tam tylko jedno gniazdo JR). GR-12L może nie przesyłać danych telemetrycznych (nie mam GR-12L - więc zgaduję, że tak może być)
 9. Jaki masz odbiornik i jak podłączasz GPS-a do tegoż odbiornika. Podeślij fotkę to coś może pomożemy.
 10. Potwierdzam, kołpak należy podpiłować.
 11. Tak jak napisał Rafał - goldy 6mm, odpowiednie przekroje przewodów i staranne lutowanie.
 12. No to widzę, że nie ja jedyny miałem na tym lotnisku dziwne problemy, które w moim przypadku skończyły się ubiciem modelu.
 13. Może nie jeden wieczór ... trochę pracy trzeba w niego włożyć by znów latał Tak jak już wcześniej pisałem tylko z centropłatem sobie nie poradzę. A może ktoś jest chętny zmierzyć się z centropłatem? Jeśli tak to zapraszam na prv. Co do warunków to z pewnością się dogadamy.
 14. widzę, że bardziej przeżywacie to niż ja tytuł jest dobry i wszystko jest tak jak być powinno
 15. Też mam butterfly zabezpieczony w "Flight Mode". Najprawdopodobniej z powodów, o których mowa była już wcześniej i to na co zwrócili uwagę koledzy na lotnisku - długie odcinki płaskich przewodów, - anteny w środku modelu ułożone chaotycznie, - i być może większy poziom/zagęszczenie/moc innych sygnałów z urządzeń nadawczych w pobliżu, były przyczyną kraksy. Czyli mówiąc/pisząc krótko - mój pośpiech, niewiedza i zaniedbanie przyczyniły się do rozbicia modelu. Co ciekawe w innych swoich modelach miałem/mam wszędzie skrętkę 0,35, odbiorniki przytwierdzone pewnie do kadłubów, anteny wywalone na zewnątrz i ustawione w V.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.