Skocz do zawartości

Partenavia Victor


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Modelik zakupiony na alledrogo - jak się okazuje od forumowego kolegi ;). Całość jak widać na pierwszej focie pokryta litespanem i malowana chyba. Wyposażony w dwie szczotki 480. Niestety modelik ma swoje lata - litespan odchodził płatami więc zacząłem go usuwać. Oczywiście będą istotne zmiany - 480ki zastąpią silniki 3f typu 24..., zamieniłem też statecznik pionowy pojedynczy na zdwojony. Kadłub jest na tyle miękki (przeszlifowany?), że postanowiłem go wzmocnić nakładając japonkę. Po tej czynności pokryję folią.

Zabrałem się za to maleństwo - 133cm rozp. tylko po to by nie zacząć nowego dużo większego modelu ;).

post-14330-0-21468700-1450130366_thumb.jpg

post-14330-0-14850600-1450130387_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że byloby za dużo przeróbek łącznie ze zmianą stat. poziomego, bo żadne popychacze zewnętrzne nie wchodzą w grę.

Może przy okazji - jest jakiś dobry sposób na pozbycie się resztek litespanu w tych miejscach, w których przywarł mocniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.