Jump to content

Kalendarz 2016?


Kaspian
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...

Koledzy, wiem, że grafik napięty, wiem, że wszyscy co uprawiają ten sport żyją tymi zawodami ale czasami też pojawia się potrzeba by na żywca pooglądać sprzęt latający w akcji. W związku z tym pragnął bym zwrócić uwagę na drobny szczegół, by przy planowaniu terminów zawodów zwracać uwagę na inne imprezy lotnicze, oczywiście jak to tylko jest możliwe. W tym roku Kraszów koliduje z Małopolskim Piknikiem Lotniczym a Kraków z Dniami NATO w Ostrawie co niestety bywa przyczyną bardzo trudnych wyborów :unsure: bo człowiek się nie rozerwie :)

Link to comment
Share on other sites

Już samo pogodzenie zawodów ESA z zawodami ACES gdzie trzeba brać pod uwagę zawody zagraniczne jest bardzo ciężkie. Myślę, że ten sam problem mają też organizatorzy zawodów we wszystkich kategoriach modelarskich ponieważ najlepsi chcą się sprawdzić nie tylko w kraju ale również za granicą. Trzeba dodać też, że niektórzy z nas startują w kilku kategoriach, więc gdyby jeszcze ktoś spróbował to pogodzić z piknikami i pokazami to byłby naszym idolem i jednocześnie wrogiem publicznym naszych rodzin bo nie byłoby nas w domu przez wszystkie weekendy w roku  :-)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że ten sam problem mają też organizatorzy zawodów we wszystkich kategoriach modelarskich ponieważ najlepsi chcą się sprawdzić nie tylko w kraju ale również za granicą

No, jest to problem. To samo niestety jest z zawodami plastikowych modeli redukcyjnych :(.

Będzie się trzeba sklonować :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.