Skocz do zawartości

10 Lat Forum !!


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Ani się obejrzeliśmy a niedawno,26 stycznia, minęło 10 LAT FORUM! Jak pamiętam, były wzloty i upadki, nawet planowana składka na serwer bo kozystalismy z uprzejmości Bartka de_szaa. Tak tak, kiedyś forum było na szabatowski.com/forum :) a dziś po dekadzie działalności mamy całkiem sprawny portal pod ręką Kuby i naszych wspaniałych moderatorow. Tak wiem,nieraz zalezli za skórę ale to przecież dzięki nim mamy jakoś logistycznie czyste forum.

Mamy obecnie zarejestrowanych 11 637 urzytkownikow, 564 446 napisanych postów. Statystyki na godzinę 13.00 ponieważ cały czas się rozpisujemy :)

Widzę że Kuba jest zapracowany ponieważ niedawno o tym rozmawialiśmy i miała być szata graficzna urodzinowa no ale najważniejsze ze nadal się rozwijamy!

Pozdrawiam!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie mam taki nawał roboty że nawet o zamieszczeniu tak ciekawej informacji zapomniałem. 

 

 

Cieszę się że forum nadal działa i dalej można z niego czerpać wiedzę, mam nadzieje że w najbliższym czasie będzie tylko lepiej :)

 

 

Dziękuje wszystkim którzy włożyli swoją pracę w rozwój forum, to dzięki Wam stworzyliśmy dla siebie takie miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoooo laaat, stoooo laaat! B)
Przyłączam się do podziękowań dla wszystkich, którzy do tej pory opiekowali się i zarządzali tym forum (kilka pokoleń moderatorów). Domyślam się, że to masa niewdzięcznej, najczęściej niewidocznej pracy. (Trochę wazeliny nie zaszkodzi:) )

Pogratulujmy też sobie nawzajem, że to współtworzymy, i że mamy taka fajną platformę wymiany doświadczeń, rozwoju hobby, no i towarzyską. :) Cieszą zwłaszcza te znajomości, które potem można podtrzymywać w realu, na piknikach i zlotach, także zupełnie nie-modelarsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat sto lat !!! Od samego początku już jak rok temu sie tu zarejstrowałem bardzo podobało mi sie to forum, zdanie do dzisiaj podtrzymuje. Dzięki pfmrc poznałem wiele wspaniałych osób darzących pomocą i doświadczeniami w tym naszym pięknym hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.