Skocz do zawartości

Uniesc helikopterem 3 kg


misiek1784

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A może więcej szczegółów? Do czego to ma służyć, czy ma latać do przodu czy tylko wisieć itp. Helikopter klasy 50 (Raptor 50, Trex 600) powinien unieść taki ciężar, ale w locie będzie raczej trudno go dobrze opanować.

 

Tu masz film gdzie Raptor podnosi podobno 6 funtów (ok 2,2 kg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne misje z kosmosu, ktore nigdy nie zostaną wykonane ;)

 

trex 600 ok 1600zł,

nie wiem jak jestes w stanie pilotowac takiego potwora heli, podleciec dokladnie nad pojazd, zaczepic go, dokladnie podniesc i przeniesc w konkretne miejsce i polozyc, po czym wrocic do siebie, skoro nie potrafisz sobie poradzic ze zwykłą przeglądarką internetową,

Majac podaną nazwe modelu nie potrafisz sprawdzic jego ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania to model nie tylko odpowiednio duży musi być ale też mieć zapas mocy silnika... Osobiście myślę, że 3kg to za dużo dla Raptora 50 ze standardowym silnikiem.

Poza tym będzie się tym kiepsko sterowało na granicy parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że umiesz bardzo dobrze latać śmigłowcem RC ? Bo jak nie to zapomnij :) ja próbowałem kiedyś podnieść trochę ponad 0.6kg moim Eco8 i nie to że nie dał rady ale ja nie dałem...

Dziś pewnie by było inaczej ale heli zachowuje się z takim (jak dla niego bardzo dużym) ciężarkiem dość dziwnie a wręcz nieprzewidywalnie... jakby go ktoś na sznurku uwiązał - ma tendencję do zwalania się dość gwałtownie w różne strony... Jak nie jesteś dobrym pilotem to możesz stracić i model i to co podnosisz.

To nie to samo co zrobienie stabilnego zawisu samym modelem - co nie jest takie łatwe - ci co próbowali tej dziedziny wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.