Skocz do zawartości

Uniesc helikopterem 3 kg


misiek1784

Rekomendowane odpowiedzi

czesc. potrzebuje rady na temat jaki duzy musi byc model heli aby uniusl ciezar 3 kg powiedzmy na wysokosc 2 metow, a moze jakies inne konstrukcje latajace bardziej sie nadaja?? za odpowiedzi na moj post z gory dziekuje:):)

 

projekt z gory ma kilka slabych punktów:

1. Jesli pojazd moze PRZELECIEC nad trudnym terenem to po co ma po nim jezdzic? Wystarczy ze przeleci.

2. Jesli pojazd ma jechac i moze utknac w miejscu w którym nie poradzi sobie na kołach to tymbardziej nie da rady polecieć, czemu? Zeby to byl heli to musi miec ok 2 metrow MINIMUM absolutnej niezasmieconej powierzchni. Jesli bedzie mial te 2 metry srednicy terenu z ktorego wystartuje to.. po co ma startowac skoro moze ten teren przemierzyc na kolach?

 

Problem nie dotyczy tego co uniesie 3 kg. Blad tkwi w samym zalozeniu.

 

 

A kolegom przypominam - kazdy kiedys mial lat nascie... i kazdy ma na swoim sumieniu podobny projekt. Takze - wiecej luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

misiek1784 napisał: "nikt mnie niewypłoszył tylko szkoda mi czasu tracic"

 

Wydaje mi się, że za jakiś czas inaczej ocenisz czas spędzony na forum.

Lepiej przystosowani użytkownicy nie narzekają, a są tutaj pewnie dłużej niż Ty na świecie ;-)

Więcej pokory i powodzenia w projekcie!

 

pozdrawiam -Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze jestem na prawde Wami rozczarowany. :?

 

rzuciliscie sie jak banda moherowych beretow, najpierw sprowokowaliscie czlowieka do pyskowki a teraz sobie jeszcze jedziecie jak na lysej szkapie. Żenada. Takie zachowanie nie przystoi modelarzom... takie jest moje zdanie koledzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja nie jestem modelarzem i jeżdzę tylko autem i rowerem :)

 

PS

Ta dyskusja mi przypomniała jeden dowcip:

Trzech skinów uratowało staruszkę !..... Przestali ją kopać.

(Na pewno to ona ich sprowokowała : ) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.