Skocz do zawartości

Nie umiesz latać ? Nie przejmuj się - ja też :)


n6210

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiesz latać i chcesz zobaczyć jak uczą się inni, chcesz się pośmiać albo podbudować - pooglądaj.

UWAGA (dla starych wyjadaczy):

1. Nie traktować poważnie - ten film nie jest dla was !

2. Zgadza się - długie, nudne.

 

http://www.sendspace.pl/file/Mw8eT30a/

 

Ostrzegam ;) :

Rozdzielczość 720x408, kodek video H264 (trzeba sciągnać albo użyć mplayer-a), objętość ~83MB.

 

A tu pomniejszona wersja (55MB) http://www.sendspace.pl/file/tb7nKQpt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Powyższe pliczki chyba już zniknęły z serwera więc przypomnienie :)

 

Stare ale jare - jak rozbić 2 modele w jeden dzień :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=CeVzPca7qOU

 

 

Ten sam rocznik - profesjonalna utrata podwozia przy lądowaniu

 

https://www.youtube.com/watch?v=IckQyY0t56M

 

 

Też nie nowe - delta nielot (albo łupdelta jak kto woli) :)

 

 

 

 

Miłego oglądania :)

PS

Widzę, że forum "embeduje" jedynie 2 pierwsze filmiki więc na trzeci trzeba sobie kliknąć niestety :)

Edit:

Jak miło - forum już wstawia więcej filmików - dzięki admin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci kupa ale pilot d**a, wiedzę, że ostatnio byle jakość i rozbijanie modeli staje się  ‘TRENDY” świat schodzi na psy no ale grunt do dobra zabawa i poczucie humoru (nowa definicja modelarstwa) i kasa na kolejne modele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@horn3t jeżeli to było do mnie to kilka słów komentarza:

- po 1 filmy są z 2008 roku,

- po 2 no co zrobić, pilot ze mnie marny ale ponoć nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi - może kiedyś się nauczę :)

- po 3 ten F-16 to mój jedyny zakup samolotu (do składania) w życiu, wszystkie inne zrobiłem sam, a trochę tego było,

- po 4 F-16 został niedługo potem odbudowany więc jaka kasa na nowe modele ?

- po 5 szkoda, że cię razi poczucie humoru - więc przepraszam, że cię zawiodłem i nie zacząłem np. płakać :),

- po 6 jak cię takie filmy denerwują/jesteś przewrażliwiony zawsze można je olać :)

Mnie tam nudzą filmy jak gość lata 20 min i nic się nie dzieje.

Z takich nienagannych lotów zwykle oglądam jedynie starty i lądowania :)

Niemniej i tak życzę Ci wielu takich nudnych lotów skoro jedynie to cię bawi w modelarstwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak odebrałeś mój post mam poczucie humoru ale latanie traktuje poważnie każdy z nas popełnia błędy ale cała sztuka polega na doskonaleni swoich umiejętności i prezentowania tego co potrafimy, rozbijanie modeli raczej do tego nie pasuje.

Tak latam (amatorsko) w trudnych warunkach pogodowych z moimi przyjaciółmi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post odebrałem normalnie... uściśliłem tylko, że nie jestem jakimś rozpuszczonym nastolatkiem kręcącym kreszfilmy dla szpanu, a tak jakoś to zabrzmiało. :) Oczywiście gratuluję umiejętności, jednak mnie nie o to w tym hobby chodzi. Jestem nieuleczalnym eksperymentatorem i nic na to nie poradzę. Nie lubię wpatrywać się w szybowiec krążący majestatycznie gdzieś tam bo się zaraz nudzę, tak samo jak nudzi mnie budowanie ciągle tego samego. To jest hoobby i ma sprawiać przyjemność dlatego przeszedłem już w swojej "karierze" przez: helikoptery, samoloty, rakiety, samochody, łódki, szybowce, ślizgacze, mikromodele i minirakiety, zresztą ostatnio do nich wracam i odświeżam też temat mikropocisków w modelach (wyrzutnie, w samolotach, może w heli lub nawet mikroheli). Nie robiłem jeszcze chyba tylko łodzi podwodnych... jedni wolą brunetki, a inni cycate...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.