Skocz do zawartości

Czym różnią się te 3 łodzie?


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jaka łódź jest lepsza?

    • Traxxas Spartan
      0
    • Joysway Alpha
      0
    • HydroPro Inception
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Na lato postanowiłem ,że kupię sobie nową łódź. Najlepiej gdyby była w wersji ARF. Do wydania mam 2000 zł z akumulatorem, jednak jeśli znalazł bym coś dobrego mógłbym trochę dołożyć. Na początku wpadł mi w oko Traxxas Spartan jednak jest trochę drogi. Później znalazłem jeszcze joysway alpha i Hydro Pro Inception ( http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__86248__HydroPro_Inception_Lite_Brushless_Powered_Deep_Vee_Racing_Boat_950mm_ARR_.html ). Jakie są między nimi różnice oprócz ceny? Może jestem ślepy jednak nie widzę żadnych różnic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem w sklepie i oglądałem traxxasa. Przy okazji zobaczyłem kadłub genesisa i na pewno nie kupię żadnej plastikowej łódki. Na hk jest jeszcze mniejszy apparation, co o nim myślicie? Czy oprócz wielkości jest jakaś różnica w pływaniu w porównaniu do genesisa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci chyba kiedyś o tym pisałem. Jesteś ze Szczecinka.... A w Szczecinku mieszka Włodzimierz Falkowski. Poszukaj Go i wszystko będziesz wiedział. Wybije Ci z głowy zakup tych zabawek i powie co i jak. Masz pod ręką fachowca, a kombinujesz  jakby tu wydać niepotrzebnie pieniądze :) . Włodzimierz Falkowski i wszystko jasne.

A.C.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie i oglądałem traxxasa. Przy okazji zobaczyłem kadłub genesisa i na pewno nie kupię żadnej plastikowej łódki. 

 

Tu masz do wyboru do koloru , łódki jak należy, laminatowe i z wyposażeniem:

 

http://www.offshoreelectrics.com/products.php?cat=RC+Boats+RTR+%26+ARTR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.