Skocz do zawartości

Serwo KST DS115mg a KST DS215mg Które wybrać ?


Oko 007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

gdzie masz napisane ze nie zaleca sie ? to ze bedzie działąc z mniejsza siłą nie znaczy ze bedzie powodowac jakies błędy itp

wszystkie serwa HV mozna zasilac 4.8 i nie ma w tym zadnych przszkod

 

Tego nie trzeba pisać ... Jak mam wybór - Lipol -> BEC - serwa normalne to tak wybiorę, ewentualnie NiMh -> serwa zwykłe, ew Lipol -> serwa HV odbiornik o większym dopuszczalnym napięciu. We wszystkich tych opcjach mam zachowaną pełną, gwarantowaną przez producenta siłę (z minimalną zmianą) zachowując odpowiedni poziom rozładowania Lipola oczywiśćie.

 

Jak mam serwa HV i pozwalam zejść poniżej 6 V, może się zdarzyć, że nawet i do 4.5 to już jest średnio fajnie. Wyobraź Sobie model 3D i latanie 3D a nie wokół głowy, spore powierzchnie, spore nadużywanie serw  i nagle nie wiadomo kiedy i w jaki sposób maleje ta siła poza określony dla serwa tryb pracy i wątpię, że liniowy.

 

Logika podpowiada, że nie zaleca się i nikt nie napisał, że nie można używać co jeszcze raz pozwolę sobie podkreślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.