Skocz do zawartości

Dobór śmigła


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Próbuję znaleźć kalkulator, w którym będzie silnik Emax GT 2210/11 (1470kV ), ale wersje demo go nie obsługują. Zwracam się z prośbą o przekalkulowanie tegoż silnika z pakietem 1000mAh 45C, regulator 20A, i śmigła 9x4,7; 8x4 i 7x5. Wagę modelu można przyjąć 500g, choć danych odnośnie długości lotu nie do końca mi zależy,

 

Swoją drogą można by było przypiąć temat, żeby nie tworzyć kolejnych, w którym można by było prosić o przekalkulowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja pełna płatna różni się od dema tym, że wersja płatna nazywa się płatna a wersja dema jest dokładnie taka sama (przynajmniej w zeszłym roku ja dałem za pełną wersję te 1,5$) i tylko ten komunikat na początku rozróżnia te wersje. Różnic kompletnie nie było. Były te same silnik, te same śmigła i te same pakiety co w demo. Być może coś się teraz zmieniło ale wątpię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zmieniło, bo silnik który posiadam jest na liście wyboru, ale nie "podświetla się" i nie można go wybrać, gdyby działało bez kupowania licencji, nie zakładałbym tematu.

 

 

Wysłane telepatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj wejść kilka razy pod rząd. Mi za każdym razem przydzielało inny zestaw silników. Początkowo myślałem że to jakiś błąd bo przed chwilą przecież był ten silnik dostępny a za drugim razem już nie. Przez przypadek doszedłem że albo coś mają z algorytmem nie halo albo to celowe działanie. Ale być może już to poprawili i jest jak piszesz.

 

PS

1,49$=5,9zł :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja pełna płatna różni się od dema tym, że wersja płatna nazywa się płatna a wersja dema jest dokładnie taka sama (przynajmniej w zeszłym roku ja dałem za pełną wersję te 1,5$) i tylko ten komunikat na początku rozróżnia te wersje. Różnic kompletnie nie było. Były te same silnik, te same śmigła i te same pakiety co w demo. Być może coś się teraz zmieniło ale wątpię. 

Nie. W wersji płatnej jest dużo więcej komponentów do wyboru.

A tak przy okazji, to rozmawiałem z Markusem, czy mogę dla kolegów liczyć i wklejać na forum. Markus powiedział, że mogę, ale bez przesady ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.