Skocz do zawartości

Górnopłat na pierwszy samolot


EnzO_CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zakończyłem budowę modelu i nie wiem jak go nazwać, bo sam sobie go rozrysowałem.

Początkowo zakładełem, że dam silnik 2,5ccm, ale wsadziłem go do Hawkera i jestem nago. Nigdy nie latałem elektrykiem(a nawet żadnym samolotem), więc pomyślałem, że taki do nauki latania będzie najlepszy ( częściowo przekonany poradami od forumowiczów ). Przepraszam za złą jakość zdjęć ale nie mogłem dziś zabrać modelu do domu więc robiłem sesje telefonem.

zdjcie091ju8.jpg

 

 

 

zdjcie079uv6.jpg

 

 

 

zdjcie092fs6.jpg

 

 

 

Tutaj z zdjęcie z hawkerem.

zdjcie096he4.jpg

 

 

Zbudowałem go najprościej jak sie da. Wznios ok. 10°, bez lotek.

I teraz problem. Jakie użyć wyposażenie?

Bliższe informacje podam jutro, gdy już model odbiore. (waga chyba ok. 400g :shock: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeżeli ten model jest przygotowany pod spalinę, to przełóż silnik i lataj na swoim mvvs.

 

a) nauczysz się obsługi silnika

B) dotrzesz go

c) zaoszczędzisz na kupnie silnika, regla, pakietu, ładowarki - lekko licząc 300zł w wersji oszczędnej

d) zaczniesz latać prawie natychmiast zamiast czekać na wyposażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie śmieszne pytanie. Czy komuś zabrakło kiedyś miejsca w samolocie na wyposażenie???. Bo ja nir moge s to uwieżyć ale już mosze kombinować z półkami na serwa, żeby podspód włożyć odbiornik.

1. Jak najlepiej zamontować do serwa SK??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie :D

 

Silnik wyjęty, wręga sie robi a wyposażenie w samolocie prawie gotowe.

 

Jak widać na zdjęciach nie mam miejsca od góry na przykręcenie silnika, a ma być on za rok - dwa wyjęty do Kombata. No i tu pytanie Jak dobrze przymocować nakrętki 3mm aby nie odpadły poczas wibracji silnika, i trzymały się dość długo.

 

 

PS. SK prawie skończony, tylko naciągnąc linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.