Skocz do zawartości

Górnopłat na pierwszy samolot


EnzO_CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zapytałem bo nie miałem z czego zrobić. Na przydnie poszło opakowanie po Ferrero Roche, ale strasznie pęka. i nici z okien bocznych. Ale jednak znalazłem całe pudło opakowań po kasetach. Będą w sam raz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

 

Szybki zrobione i zaklejone, jednak czarną taśmą.

 

Nie widać co najlepsze nierówności ( czyli mojego lenistwa ).

 

 

Efekt szokujący. Dam zdjęcia jak już zrobie skrzydełka.

 

 

1. Czy jakbym chciał zrobić skrzydła z lotkami i "troche" w przyszłości poszaleć, mogą być umocowane na gumy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jakbym chciał zrobić skrzydła z lotkami i "troche" w przyszłości poszaleć, mogą być umocowane na gumy?

No wiesz,skąd takie pytanie skoro kombata masz na gumy..

A tak poza tym fajny model strugasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Che che :D Dziex :D

 

 

Teraz będzie wklejanie wręgi silnikowej ( już z kątami ). następnie kołowanie na podwórku ( żeby wyrobić chociaz troche obrotów ) a później chwila prawdy ( spadanie samolotu pionowo w dół ).

 

 

 

I mam jeszcze jedno takie pytanko.

 

1. SW względem skrzydeł jest troche w dół. Czy jak to nadrobie trymerami bedzie ok :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Silnik już zamotowany ( cylindrem w dół ). Przy próbie kołowania, silnik nie słuchał sie wogóle.

Ale zaskaczył pare razy. Jak zdąłem klips ze swiecy chodził chwile i gasł. Ale raz zaskoczył nawet ładnie. Tak ładnie, że aż wsadziłem palec w śmigło :oops: :evil: . Śmigło odrąbało kawałek palca i silnik naturalnie zgasł.

 

Pytanie:

 

Czy jest to wina, że cylinder jest w dół i dlatego tak silnik nie chodzi jak trzeba, bo jak był na chamowni to działał jak ja mu zagralem. Przy kręceniu ręcznym lało się z gaźnika.

 

PS. Jest ktoś zainteresowany kupnem modelu bez wysposażenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.