Skocz do zawartości

zawody DLG F3K Koczargi k. Warszawy - 27 września


Czaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może czy da się tam wjechać autem które ma dość nisko przód? Po polnych dróżkach nie ma problemu o ile ni ma w nich kolein , dziur i spadków z dużym kątem.

Będę wdzięczny za odpowiedz bo sie okaze ze zapakuje moją drugą połówkę i sie okaze ze nici z tego wyjdą.

Mam nadzieje ze wstęp dla kobiet nie jest wzbroniony? Bo chcę by się napatrzyła i może się przekona do mojego hobby.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powod wazny , chyba nikt nie lubi jak mu kobita suszy głowe ze znowu dłubiesz w tym styropianie , znowu klejem śmierdzi , spodnie sobie kup a nie jakieś zabawki kupujesz itp itd.

Myślę że żonaci koledzy wiedzą o czym mowa. :D

A jak się napatrzy to może jeśli już nie łyknie bakcyla ( są w ogole kobiety w modelarstwie rc ? ) to przynajmniej bedzie patrzyła bardziej przychylnym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbercie pociesze Cie. Moja przyszla ex żona stwierdzila ze jestem duzym dzieciakiem ktory bawi sie w samolociki. Pewnej pieknej niedzieli wzialem ja na lotnisko, uzbroilem w aparat - mowie - a noz sie przekona i da mi spokoj. Coz sie okazalo... juz na lotnisku stwierdzila ze teraz musze kupic sobie szybowiec bo one tak dostojnie i fajnie lataja. Malo tego! Zaczela na lotnisku, gdy siedzielismy sobie na trawce, wymyslac gdzie modelarnie w naszym przyszlym mieszkaniu zrobic. A do klejenia, szlifowania itd. to pywnice zaadoptuje. ZAKOCHALEM SIE PONOWNIE.

 

Tobie rowniez takiej reakcji zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, dzięki za dobre słowo. Miło mi.

Ze strony organizatorów chciałbym podziękować Wszystkim za przybycie. Pilotom, zawodnikom, trenerom, a przede wszystkim kibicom i obserwatorom. Mam nadzieję, że choć w jednej osobie zaszczepiliśmy ducha DLG i za rok będzie już zawodnikiem. A my dołożymy wszelkich starań, żeby przyszłe zawody były jeszcze fajniejsze niż w tym roku!

Dzięki

 

PS. Na oficjalnej stronie lotniska w Koczargach pojawiło się kilka zdjęć:

http://koczargi.waw.pl/galeria.cfm?id=85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.