Skocz do zawartości

Jaki to szybowiec


andrzejsq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A mnie to pasuje na SZD-51 Junior druga połowa lat 80-tych wyprodukowany w niemczech. Wówczas w Składnicach Harcerskich popularne były dwa modele tej firmy Junior i Pirat. Oba z rozpiętością 3m i kosztoway bagatela 16500zł. ówczesnych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No raczej ASW 22 przyglądnołem się bardziej.

A czaro jak to ty jesteś znawcą większym to dla twojego info. ASW22 jest rozwinięciem kolejnym ASW 20 i są bardo podobne.

Wieczu tak mi się wydaje że jak się coś kupuje to choć trochę powinno się wiedzieć co się kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem Panskiego podejscia, sam Pan zaczal krytyke wszystkich co sie wypowiedzieli przed Panem mowiac cytuje "ehhh znawcy tematów" a teraz pisze Pan "Ale co ja będe tu głos zabierał jak są tu wyśmienitsi znawcy tematu."

A i skąd założenie ze andrzejsq kupil ten model? Allegro to nie jedyne miejsce skad mozna pozyskac model. O ile sie niemyle mozna pozyskac model w wielu innych miejscach np. w Panskiej firmie. Może to nawet nie jego model, poprostu chce się dowiedzieć co to za model?

Krytyka na podstawie domyslen?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh znawcy tematów ten szybowiec to ASW 20 lub 22 ale tak to jest jak sie kupuje na allegro i nie wie co .

Witam nie wiem co złego jest w kupowaniu na allegro że "tak to jest",skoro sam sprzedający nie wiedział co sprzedaje tym bardziej że zrobienie kopyta do tej wielkości szybowca znacznie by przekroczyło cenę tego kadłuba . Ja uważam że forum jest po to aby pomagać początkującym , dlatego umieściłem ten temat tu i wydaje mi się że słusznie skoro jest taki problem z rozpoznaniem modelu.Wracając do tematu ventus wydaje się troszkę garbaty, asw22 jest więcej podobny. Dziękuje osobom które się włączyły w dyskusje na temat kadłuba.

 

Ventus

 

140b4a5edc91c462.jpg

 

asw22

 

829e85d08b9ce311.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co drexpol było się tak nadymać na początku. Trzeba było od razu powiedzieć, że to ASW 22 skoro wiedziałeś. Mam nadzieję, że po tym jak mi bluzgnąłeś na gg to się "odgazowałeś". Szkoda tylko, że niesmak pozostał.

PS. Do swoich klientów tak się nie zwracaj, bo żadnej makietki nie kupią. To tak jakbyś nie wiedział, co to brak kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.