Skocz do zawartości

Turnigy Accucel-6


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

mam maly problem : mianowicie w jednej z ladowarek ( mam ich 2szt) niemoge przełączyc funkcji auto na manual a drugiel z manual na auto

w tej co jest auto po rozpoczęciu ladowania ( po 5sekundach) wyswietla się napis break down

o co chodzi? czy tez macie takie objawy w swoich ladowarkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a ja mam mały problem z tą ładowarką jakiś czas temu bardzo pięknie poszedł z niej strzał i już prawie nie działa znaczy tak da się ją włączyć ustawić wszystko i tak w ogóle poruszać po menu ale nie da się rozpocząć ładowania jak chce je rozpocząć to zaraz wychodzi komunikat ze niema połączenia z pakietem

 

otworzyłem ją i widzę a raczej nie widzę dużego kawałka jednego scalaka znajduje się on zaraz za gniazdem gdzie się podłącza termometr

 

i mam małą prośbę jak ktoś by mógł mi podać to co jest na nim napisane

mi wiadomo tylko ze ma 8 nóżek i jest na smd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest już raczej po gwarancji a zresztą nie wiem bo ja własciwie ją odkupiłem od znajomego i po prostu mi padła po jakimś czasie

na obudowie nie było zresztą plomb więc czemu nie otwierać

 

myślę że po wymianie tego scalaka sprzęt będzie działał

 

tylko gdybym miał jego nazwę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtk, witam mam do ciebie małe pytanie na forum pisałeś że masz ładowarkę turnigy 6

 

i mam takie małe pytanie czy mógł byś mi pomóc w jej naprawie

a mianowicie na początek zapytam czy możesz zdjąć z niej obudowę czy nie ma plomb

jeśli tak to bym był bardzo wdzięczny za danie mi informacji o pewnym elemęcie na płytce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest już raczej po gwarancji a zresztą nie wiem bo ja własciwie ją odkupiłem od znajomego i po prostu mi padła po jakimś czasie

na obudowie nie było zresztą plomb więc czemu nie otwierać

 

myślę że po wymianie tego scalaka sprzęt będzie działał

 

tylko gdybym miał jego nazwę :/

 

wiesz... jakos pamietam pojawienie sie tej ladowarki na UH... i nie sadze zeby byla po gwarancji... ale jako ze juz ja otworzyles... to nie ma o czym mowic...

 

mysle ze przemek_pc Ci pomoze w sprawie naprawy...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kilka napraw gwarancyjnych Turnigy i iMaxów B6 wykonałem, zwykle leciał tranzystor na wejściu albo wyświetlacz szwankował. Ten tranzystor z kanałem P o którym mowa pracuje w układzie przetwornicy napięcia i z taka usterką się jeszcze nie spotkałem. Cóż, całe życie człowiek się uczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.