Skocz do zawartości

Turnigy Accucel-6


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może ja coś ominąłem

hmm nawet sporo ;)

Kolega myslal, ze min prad ladowania jest 1A - (sila rzeczy nie zaleca sie ladowania lipoli pradem wiekszym niz 1C - czyli stad 1000mah) w rzeczywistosci ta ladowarka ma min prad ladowania 0.1 A czyli mozna ladowac pakiety od 100 mah .

 

EDIT. Halewer sa pakiety ktore mozna potraktowac nieco ostrzej ;)

Fast Charging - In conjunction with Enerland, the FlightPower EVO 20 range has been qualified for 2C charging as a combination of cell technology and matching by FlightPower at the point of manufacture. This means that an EVO20 1800 mAh pack can be fast-charged at 4.5 Amps (or 4500 mAh). This will result in a pack that is 90% full in around 25 minutes. (All) fast charging of rechargeable chemistry results in a reduction in cycle life, it is therefore recommended that fast charging be done when time is of the essence

 

 

Czyli mozna te 2C stosowac (FlightPower EVO 20 ) w sytuacjach kiedy zalezy nam na czasie, ale liczyc sie z tym, ze powoli szlag je zacznie trafiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zostalem szczesliwym posiadaczem takowej ladowareczki .

Po testach - wszystko OK , nie ma sie do czego przy...lic , no moze czarna obudowa - troche sie nagrzewa na sloncu :) .

Mozliwosc ladowania A123 :) - :jupi: . Laduje do 6S i 5A :shock: . Cena naprawde jak na ten sprzet niska (40USD) .

Nie ma problemu z bledem pomiaru napiec balancera - jak to bylo z imax B6 .

Zestaw kabelkow w komplecie , spokojnie mozna zasilac z zasilacza laptopa np.

Wiatarak wbudowany slychac ale to nie problem .

A co najlepsze mozliwosc ladowania od 0.1A a wiec mozliwosc utrzymywania przy zyciu pakietow mocniej wyladowanych oraz powracania zmarlych oakietow spuchnietych metoda rozladowawczo-lodowkowa :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzien bede zamawial jedna z tych ladowarek.

Kompletnie nie wiem ktora wybrac :(

Generalnie niczym praktycznie sie nie roznią.

Roznica 40zł, wiec troche jednak jest.

Ale mysle, ze jak wybiore imaxa, to nie bedzie zakup na jeden sezon, wiec moze lepiej dolozyc tą sume?

 

Jakies opinie przemawiajace zza wyborem konkretnej ladowarki? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laduje do 6S i 5A

 

błąd logiczny lub niedoczytanie parametrów. ja bym napisał 6s lub 5A.

 

mam imaxa b6 i tą turnigy. i tu tez problem z balancerem i jego wskazaniami. imaxa dało się wykalibrować, turnigy niestety nie. myslałem że gorszych kabli niż w imaxie nie może być. myliłem się. turnigy ma równie parszywe i do tego kilka razy cieńsze.

 

ale za 39$ to się nie ma co zastanawiać tylko brać. za tą kasę POLECAM!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.