Skocz do zawartości

Turnigy Accucel-6


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

czyli najbezpieczniej będzie jak podłącze prostownik do akumulatora zwykłego, starego ołowiowego i do naładowanego podłącze moją ładowarke ;) Wtedy wszystko powinno działać... Niestety na zasilacz za 50zł jak narazie pozwolić sobie nie moge :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kto powiedział że musi.

 

Tak jest napisane w jej spisie parametrów.

 

 

A przeczytałeś?

 

a co miałem czytać ? ma on 25A i 12V w zakresie regulacji 10-14V i jego napiecie nie spadnie ponizej 11V przy 25A !

 

a pozatym jak pisał sławko_k ona ma wbudowaną przetwornicę do większego napiecia. moja ładowarka ma napięcie 11-15V i zasilam ją napięciem 11.75 przy 4A ładuję max prądem (4A) pakiet 4S i ładuje go do napięcia 16.8 - 16.9 więc wg twojej teorii powinienem zasilac ładowarkę napięciem 17V?

 

Karol93 Dokładnie tak zrób ;) jak nie masz zasilacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do postów o kalibracji... Posiadam ładowarkę I-max 6. Jedną miałem 2 lata i działa po dzień dzisiejszy :D i odsprzedałem koledze, a teraz kupiłem drugą tę samą :) W nowej przeprowadziłem kalibrację, nie wielką, zrobiłem +1 ale do czego zmierzam, ładuję pakiet i kiedy naładuje mi ładowarka pakiet ( 2 cele) pokazuje napięcie na celach 4,20 i 4,19 i napięcie ogólne 8,36. Wszystko się zmienia jak podłączę pod miernik ( za który dałem 150 euro) , miernik pokazuje na celach 4,20 i 4,20 suma 8,39... więc ładowarka prawidłowo balansuje lecz inaczej pokazuje :crazy: :rotfl: Pozdrawiam użytkowników tych ładowarek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.