Skocz do zawartości

PAYPAL


skidan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zalogowałem się na PayPal'u i muszę podać numer karty kredytowej.

1. Czy może to być numer zwyklej karyt płatniczej czy koniecznie karty kredytowej :?:

2. Jak podam nr karty to wystarczą im 4 odpowiednie cyfry PIN i moje konto będzie puste :crazy: :?: :shock:

 

Może to co napisałem jest śmieszne , ale jakoś ostrożnie podchodzę do takich rzeczy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to co napisałeś jest bardzo śmieszne nie mniej nie dziwię się ludziom nawet zbyt ostrożnym. Nie znam nikogo komu PayPal "wyczyścił" konto. dokonując kazdorazowo zapłaty musisz w jednej rubryce podac nr karty, a w innej też najwazniejszy 3cyfrowy kod.

Jesli karta płatnicza ma tylu samo cyfrowy kod jak karta wypukła kredytowa - z 3cyfrową końcówką to mozesz podać. Ja tą opłacam własnie gdyż przez kredytową jakoś nie wychodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takie trochę głupie pytanie:

A nie boisz się, że pracodawca przelewający co miesiąc wypłatę na Twoje konto, je wyczyści, przecież on też zna jego numer?

Druga sprawa i chyba najprostsza, poprostu wpisz numer, jeśli nie będzie można z tego konta pobrać pieniędzy od razu to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przez kazdą kartę płatniczą dokonasz opłaty. Ja mam konto w Millenium i mogę to zrobić tą zwykłą. Nie wiem dlaczego mówisz o 4cyfrowej końcówce. W formularzach opłat pole na ten kod jest 3cyfrowe więc tu raczej się nic nie zmieniło. Tak więc by dokonac operacji kod musi mieć taką postać:

 

xxxx xxxx xxxx xxxx xxx

 

Tak jest na moich kartach i chyba na wszystkich innych mających zdolność dokonywania przelwów :mrgreen:

 

EDIT: kod 3cyfrowy jest oddalony od całej 16 cyfr. reszty, tu jednak mi to nie wychodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc by dokonac operacji kod musi mieć taką postać:

 

xxxx xxxx xxxx xxxx xxx

 

Tak jest na moich kartach i chyba na wszystkich innych mających zdolność dokonywania przelwów :mrgreen:

 

 

Ja mam w Dominet Bank i u mnie jest tak :

xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx :?

 

te 4 ostatnie są takie same jak 4 pierwsze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby dodać kartę do PAYPAL'a to musi to być karta przedpłacona bądź też kredytowa. Wówczas do płacenia przez PP nie potrzeba mieć w danej chwili środków na koncie. Jednak należy pamiętać o spłacie kredytu w banku :D

Zwykłe karty dodawane za darmo do kont bankowych (te którymi można płacić w sklepie jeśli mamy środki na koncie bądź też pobierać je z bankomatu) nie są akceptowane przez paypala.

Karta z PKO SA Eurokonto akademickie, mbank oraz dominet (mam 3 różne konta i 3 karty)- żadna nie działa w PP. Mogę tylko odbierać środki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe karty dodawane za darmo do kont bankowych (te którymi można płacić w sklepie jeśli mamy środki na koncie bądź też pobierać je z bankomatu) nie są akceptowane przez paypala.

Karta z PKO SA Eurokonto akademickie, mbank oraz dominet (mam 3 różne konta i 3 karty)- żadna nie działa w PP. Mogę tylko odbierać środki :)

 

Bo nie spróbowałeś nawet! Wystarczy zadzwonić w Mbanku na Mlinię i powiedzieć uprzejmie "chciałbym płacić kartą bankomatowa w serwisie paypal" i tyle... :)

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=1229&postdays=0&postorder=asc&start=840

 

 

tu zaraz na początku napisałem więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ kochaniutki :)

 

Że niby czego nie spróbowałem? Używam paypala przeszło od prawie 3 lat :] Wtedy w Polsce jeszcze mało kto o tym słyszał.

 

Zarówno w Mbanku jak i w Dominetcie otrzymałem identyczną odpowiedź- że nie ma takiej możliwości ponieważ ble ble ble... napisałem już w poście powyżej :)

 

Konto w mBanku założyłem specjalnie z myślą o PP jakoś zaraz po założeniu PP. Czyli mniej wiecej 3 lata temu i niestety się zawiodłem. Teraz wszystko się mogło zmienić.

 

lub

 

Widocznie zależy kto siedzi przy telefonie w mBanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.