Skocz do zawartości

nie polityka a kultura


Trenerek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

nie ważne, czy temat jest polityczny, czy inny, zawsze powinna obowiązywac kultura i odpowiedzialność za własne słowa. Pan "anatolb" w ostatnim zdaniu napisał:

 

"A moze to taki atak bo trudno będzie wyżyć za 2000zł? Niektóre rodziny mają po 1460 miesięcznie i żyją."

 

​Kilka zdań wcześniej w swoim poście zaatakował dwóch naszych użytkowników. mających inne, niż on zdanie na tematy polityczne. 2000 zł miesięcznie ma się nijak do polityki, chyba że w kontekście ograniczenia emerytur funkcjonariuszom aparatu represji w PRL-u. Ponieważ post pana "anatolb" był stricte polityczny, więc odczytanie powyższego zdania w takim kontekście jest oczywiste. Tym samym post zawiera sugestię, że panowie, do których wypowiedź jest skierowana, byli takimi funkcjonariuszami. Uważam, że dobrze byłoby, aby nasi koledzy zostali przeproszeni za taką sugestię. Wiek, panie "anatolb" daje pewne prawa, ale też zobowiązuje, bez względu na poglądy i sympatie polityczne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie było moją intencją obrażanie obu Panów  i jeżeli zostało to tak odebrane to serdecznie przepraszam. Owe 2000 było przytoczone w kontekście wydarzeń i ogólnie całego wczorajszego zamieszania. Nikogo nie posądzam o przynależność do byłego układu i sugerowanie takich rzeczy było by z mojej strony nieodpowiedzialne. Może gdybym rozdzielił przerwą obie wypowiedzi było by to jasne.

 Proszę również o to żeby druga strona też trzymała sie kanonów normalnej wymiany zdań.

Anatol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie było moją intencją obrażanie obu Panów  i jeżeli zostało to tak odebrane to serdecznie przepraszam. Owe 2000 było przytoczone w kontekście wydarzeń i ogólnie całego wczorajszego zamieszania. Nikogo nie posądzam o przynależność do byłego układu i sugerowanie takich rzeczy było by z mojej strony nieodpowiedzialne. Może gdybym rozdzielił przerwą obie wypowiedzi było by to jasne.

 Proszę również o to żeby druga strona też trzymała sie kanonów normalnej wymiany zdań.

Anatol.

Dziękuję

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.