Jump to content

Witamy ponownie!


Recommended Posts

Witamy! 

Nasze poprzednie przywitanie zostało usunięte bez podania przyczyny, jeśli coś jest nie tak prosimy o informację. W takim razie spróbujemy jeszcze raz, jeśli nie chcecie, już więcej nie będziemy pisać.

 

Mamy jednak ciekawą, tak myślimy, propozycje. Chcielibyśmy, abyście i Wy na tym skorzystali, dlatego robiąc zakupy w naszym sklepie i wchodząc poprzez link do sklepu umieszczony na forum lub przy ciekawej ofercie, które chcielibyśmy umieszczać, 2% kwoty zrealizowanego zamówienia zostanie przekazane na rzecz forum lub do administracji. Co o tym myślicie? Mamy nadzieję że spodoba nam się nasza propozycja.

 

 

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów :)

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy możemy prosić o konto sklepu? Jak widzimy konta "sklep modelarski" nie mają wypisanego imienia. Z naszego konta korzysta więcej niż jedna osoba i nie chcielibyśmy wpisywać go losowo i tak na prawdę kłamać.

Reszta naszego profilu chyba zgadza się z regulaminem?

 

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Przykro nam :(

Na usprawiedliwienie - linki są skrócone w celach statystycznych i w celu możliwości naliczania kwoty dla forum. Nie są wyświetlane w nich żadne reklamy, nie zarabiamy na nich.

Rozumiemy Wasze obawy, chcemy jednak dobrze.


Niestety nie możemy edytować wcześniejszego posta, jednak dla informacji chcielibyśmy podać, że zakup przez nasz link został wykonany i obecnie kwota dla forum wynosi 0.98$. Jeśli zakup nie zostanie zwrócony przekażemy tą kwotę na rzecz forum.

 

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Ok, jesteście sprytniejsi... Nie, nie jestem banggoodem, tak na prawdę bardzo lubię Wasze forum, czytam i sam mam modele. Nadarzyła się okazja i chciałem na prawdę wesprzeć forum, bo przecież utrzymuję się tylko z reklam, i z przyjemnością przesłałbym te pieniądze. Użytkownicy i tak robiący tam zakupy i nic nie stracili, a forum by zyskało, niewiele, ale coś. Może jednak?...

 

Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację i jest mi strasznie z tego powodu głupio... I nie musicie mi już pisać jaki jestem - sam to wiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.