Skocz do zawartości

http://www.batimex.pl/


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem ostrzeć kolegów przed tą firmą. Kupiłem u nich akumulatory....

 

Pierw czekałem tydzień po wpłacie na konto, ani nie przychodziła paczka , ani mail czy nawet tel. bo podałem w mailu z zamówieniem.

Postanowiłem sprawdzić co się dzieje.

 

Wysłałem wiec chyba z 3 maile i dostałem odpowiedź że nie ma zamawianych przeze mnie aku i będą dopiero za 6 tygoni !!! Moja kasa na ich koncie , a oni po tygodniu piszą że nie ma tych aku.

 

Przyjąłem to na spokojnie jeszcze i zaproponowałem wymianę aku na inne modele. Sklep odpisał że zamiana może być możliwa i że wszystkie aku które są na stanie i wysyłają paczkę.

 

Dziś doszła do mnie paczka i jak ją otworzyłem to mnie cho...ra wzięła.

 

Wsadzili mi złodzieje inne aku w paczkę niż zamawiałem. Prosiłem o 300mah i 240mah a dostałem 120mah które nie zbyt mi sie przydadzą z racji za małej pojemności.

 

Radzę kolegom modelarzom omijać ten sklep bo w moim przypadku okazał się on bardzo nieuczciwy i straciłem przez nich kasę. Może inni maja inne doświadczenia z tym sklepem ale ja już u nich nic nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliśmy w Batimexie trzy razy, bez żadnych problemow. Może miałem szczęście. Zauważ, że oni przy każdym modelu piszą: dostępne, ale czasem jest dopisek - 6 tygodni. Taki chwyt marketingowy. Trzeba na to uważać.

Ale jeśli przysłali inne niż zamawiałeś to już nie w porządku. Być może nie dogadaliście się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem napisu za 6 tyg. i jestem pewnien że go nie było. Przysłali całkiem co innego, a wysyłałem 2 maile potwierdzające zamówienie z dokładnymi danymi aku. - rozmiar , numer , pojemność aku, oraz ich wagę.

Pomyłki nie mogło być. Po prostu wsadzili w paczke to co mieli bo inaczej sobie nie umiem tego wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe raklamował bo mam ich dosyć. Pierw tydzień olewki ,a teraz mam jeszcze bulić za koszty przesyłki znów 8zł tracić i może czekać znów z 2 tygonie na odpowiedź.

Nie mam czasu i szkoda już tracić mi na nich choćby 1zł.

Już im w nic nie wierze co piszą i mówią. Bo oszukali mnie z premedytacją....Nie chce już żadnych interesów z nimi robić. Niech się nażrą tym co odemnie wyciągnęli i tyle. Posta napisałem żebyście uważali na nich bo ja się na nich srogo zawiodłem.

Napisałem im też maila co o nich sądze i że nie chce z nimi mieć nic wpólnego i temat z nimi zakończyłem na zawsze.Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje prawo więcej u nich nie kupować. Ale - moim zdaniem - zanim kogoś publicznie nazwie się oszustem i złodziejem wypadało by się zastanowić.

 

Narazie jest 3 : 1 ( moje zakupy przeciw Twoim ) , może jeszcze ktoś kto tam kupował się wypowie.

 

Dodam dla jasności, że to nie moja rodzina, koledzy, znajomi ani znajomi znajomych.

Staram się tylko obiektywnie patrzeć i oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie, że to co sądze o nich to moje zdanie.

 

 

 

 

Jest napewno wielu co się im udało kupić wszystko ok. Wynik nawet 1000 : 1 będzie dla mnie i tak nie ciekawy bo to ja straciłem.

 

Każdy ma prawo do wyborów i każdy może wybierać między sklepami...

 

Ja się na jednym zawiodłem , napisałem w jaki sposób i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

 

Skoro uważacie ,że to co napisałem jest niestosowne na tym forum (może i macie rację) proponuje skasować całego posta i będzie po sprawie.

 

Jednak to co myślałem to napisałem. Może byłem za szczery.

 

Kto chciał to wyraził swoje zdanie, kto chciał przeczytał i można pozamiatać. Mi tam na tym nie ubędzie jak temat zostanie usunięty.

 

 

Róbta co chceta to Wasze forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Malin że napisałeś to co myślsz o tym sklepie bo dzieki temu ,że mamy gdzie o tym pisać to może wkońcu będą nas traktować poważnie .

Problem jedynie jest w epitetach użytych przez Ciebie .

Głupio by było jeśli sprzedawca chciąłby pozawć Cię do sądu za obrazę .

Mamy chory kraj i na razie nie zapowiada się na zminę (chyba wręcz przeciwnie).

Nigdy nie wiadomo kiedy sie trafi na takiego kaczora czy romola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

trzy tygodnie temu kupowałem u nich pakiet z czterech Kanów

i zero problemów

jeszcze moje zdziwienie ze dwa dni po złożeniu zamówienia telefon i bardzo miła pani:) pyta czy życzę sobie jako wyjscie z pakietu blaszki czy kabelki i ewentualnie jakie? hmm chcielibyście zobaczyc w tamtym momencie moją minę hahahhahaha

dla mnie Batimex na plus!

 

pozdrawiam

Piotrek Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wątek wprawdzie już trochę przestarzały, ale myślę że to co napiszę jest dosyć ważne:

 

 

Malinn czy nie wpadłeś na pomysł, że mogli się najzwyczajniej w świecie pomylić przy pakowaniu paczki? Moim zdaniem za takie coś nie należ ich nazywać ,,nieuczciwym sklepem". Rozumiem jakbyś napisał do nich, że dostałeś nie to co trzeba, a oni by Cię olali, jednak ty nie podjąłeś żadnych działań zmierzających do wyjaśnienia całej sytuacji. Moim zdaniem nie zachowałeś się odpowiednio...

 

ps. Żeby nie było, że piszę to ot tak. Kiedyś miałem podobną sytuację ze sklepem rcabc.com. Zamówiłem o nich 5 płyt depronu 3mm, a dostałem 5 płyt 6mm. Napisałem do nich meila i za dwa dni miałem depron dosłany na koszt sprzedawcy, a depron 6mm, jak to określił sprzedawca, dostałem gratis do zrobieniu modelu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.