Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A może nakłonić Artex do zrobienia konkurencji. Skoro to co pokazał Bzyczek kosztuje ok 250zł to myślę, że w Artexie można byłoby zrobić to o połowę taniej albo i jeszcze taniej :)

 

PS. Myślałem, że nie wypowiem się w tym temacie - ale te prawie 50 stron robi wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nakłonić Artex do zrobienia konkurencji. Skoro to co pokazał Bzyczek kosztuje ok 250zł to myślę, że w Artexie można byłoby zrobić to o połowę taniej albo i jeszcze taniej :)

 

PS. Myślałem, że nie wypowiem się w tym temacie - ale te prawie 50 stron robi wrażenie :)

 

A ja myślę że to nie wypali.. A nawet na pewno nie wypali..

Z tych 50 stron wiele było poświęconych przekonywaniu amatorów modelu z firmy DA o tym że przepłacają i w sklepach są modele o x razy tańsze..

To czy myślisz że oferując im taki sam model.. tylko że nie z DA... to to kupią??? Wątpię bardzo..

Na tym śmiesznym forum (forum spkładaczy spita z DA) przecież nawet jest zasada regulaminu że nie wolno dyskutować na temat alternatywnego wyposażenia..

Ludzie wybierający model z DA to masochiści.. im cierpienie zdaje się sprawiać przyjemność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wybierający model z DA to masochiści.. im cierpienie zdaje się sprawiać przyjemność..

 

Od razu masochiści. Po prostu mają za dużo kasy a DA to świetne miejsce do upłynnienia jej nadwyżki. Jak ktoś tu wcześniej napisał DA sprzedaje marzenia... a przy okazji trochę sklejki, która niekoniecznie musi się do czegoś przydać. :rotfl:

 

Darek

 

Artex to za porządna firma aby wykonać taką ściemę a tylko za to można wziąć kasę bez ograniczeń nijak się mającą do wartości produktu (a raczej do braku wartości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja też zaczełem kupować DA po złapaniu reklamy w TV i oczywiście jak wielu kiedyś daaawno temu kleiłem to i owo ze skrzydłami bo to mnie ciągnie Spit był moim zawsze ulubionym samolotem i jak go ogladam w akcji na pokazach w Góraszce to ryk V12 mnie poprostu podnieca . Oczywiście kupiłem smigiełko i 3 nr a w tym czasie net i szukanie sensu ...

 

...nie doszukałem sie wiec przestałem kupować ale dzięki temu trafiłem na forum i liznęłem troche smaku młodości - dziś gwoli info składam modele 1:1 - na dodatek sam je oblatuję

 

ale nie o tym chciałem !

wymysliłem tak !

 

Przypuścmy ze jestem synem szefa DA i po plajcie projektu Spita z gazetki siedzę w hali-magazynie wypchanym 10 tys. egzemplaży modelu - ha ha !!!

 

ale kolo mógł by formacje zbudować - CO ????

 

resztę wężykiem !

 

Pozdrawiam fajne forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jako ciekawostka. Musze przyznac ze na foto wyglada fajnie. Ciekawe jak z bliska i jak to lata.Bo w Polsce to chyba jeszcze nikt nie ma zlozonego i oblatanego. http://cgi.ebay.co.uk/PETROL-RADIO-CONTROLLED-DE-AGOSTINI-SPITFIRE_W0QQitemZ110326369638QQcmdZViewItemQQptZUK_ToysGames_ModelKits_ModelKits_JN?hash=item110326369638&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A10%7C39%3A1%7C240%3A1318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jako ciekawostka. Musze przyznac ze na foto wyglada fajnie. Ciekawe jak z bliska i jak to lata.Bo w Polsce to chyba jeszcze nikt nie ma zlozonego i oblatanego. http://cgi.ebay.co.uk/PETROL-RADIO-CONTROLLED-DE-AGOSTINI-SPITFIRE_W0QQitemZ110326369638QQcmdZViewItemQQptZUK_ToysGames_ModelKits_ModelKits_JN?hash=item110326369638&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A10%7C39%3A1%7C240%3A1318

 

Wszystko pięknie ale model krzywy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydła maja kilka stopni w dół albo statecznik krzywo wklejony (patrząc od góry). Chyba że mi się wydaję lub bod złym kątem zdjęcie robione... Nie diem, bo to taka wersja spita, na ciepłe letnie dni, żeby pilotom nie było ciepło. Nie wiedziałeś że taka była? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem czytać (i myślałem że nie będę pisał w tym) tego wątku, bo szlag mnie trafia gdy tylko patrzę na reklamę.

Widzę,że tutaj jest wesoło i tragicznie.

Kiedyś przerabiałem ten temat z SS "Titanic",tragedią był dla mnie fanatyzm ludzi którzy go kolekcjonowali wywalili za ten badziew ok 2000.

Tylko "Titanic" miał jedną zaletę - nie latał.

Jeśli nawet ktoś się pokusił przerobić go na RC , to w razie niepowodzenia nikomu nic nie zrobił.

Ale jeśli oddamy w ręce niedoświadczonego modelarza takie coś , napędzane spaliną , kontrolowane przez radio marki "Fiku-Miku"-to może się to skończyć trwałym kalectwem lub śmiercią pilota albo kogoś postronnego.

Skoro montaż kadłuba przeprowadzany jest w sposób niezgodny z żadną techniką modelarską, (czego efekty widać w 90% zdjęć) to w jaki sposób będą budowane skrzydła i stateczniki?

Mam nadzieję że nie dojdzie do jakiegoś wypadku podczas oblotów tego .....piiiiiiiii......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Nie przejmuj się ,straty muszą być ,jak się nie wbije komuś w auto albo w plecy nie będzie frajdy .Choć bardziej by tu pasował jakiś japoński "kamikadze" pomyśleli by że inwazja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.