Jump to content

Przebudowa aparatury Futaba9 ZHP


Marek_Spy
 Share

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie działa sobie, napiecia kiedys sprawdzałem sa OK a potem odłozyłem na pólke i lezy

 

Lezy mi uszkodzona Futabcia i zastanawiam się co z nią zrobić, jaką elektronikę wstawić , co z wyświetlaczem itp. Może komuś coś przyjdzie do głowy ?

Postaw ją.

Link to comment
Share on other sites

I sama z siebie nie zadziała ;-) Przejdź się do serwisu elektronicznego, pewnie Masz takowe w Katowicach lub wyślij do serwisu Futaby lub do p. A. Pieca? O ile dobrze pamiętam nazwisko Pana elektronika, który za przyzwoite pieniądze naprawiał nadajniki 35MHz, więc jest w stanie pomierzyć napięcia tam gdzie trzeba i wymienić elementy. Z tego co pamiętam to kiedyś miałeś Futabę 9ZHP która się zepsuła? a było to wtedy kiedy składałeś mi nowego SKY EV 1.7 z arthobby, więc nadajnik leży zepsuty ładnych parę lat. 

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się leży parę lat,mam jeszcze jedna identyczna tyle ze dobrą( pozmieniane oprogramowanie z heli i inne mode ), jak wyśle do serwisu czyli do Niemiec to będzie dużo kosztowało tak że to sensu nie ma, a tak nie wiem czy wiesz jestem elektronikiem tyle że tam na 90% jest uwalony procesor  i z tym niestety nic nie zrobisz, tak pamietam to jeszcze było przed chorobą.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.