Jump to content

hostowanie zdjec


dukeroger
 Share

Recommended Posts

Ja osobiście polecam Flickr, masz dużo miejsca (1TB) i według mnie całkiem wygodnie się z niego korzysta. Nie widziałem też wygaśniętych linków do tego serwisu w przeciwieństwie np. do photobucket. 

 

Jest jeszcze możliwość wrzucania zdjęć bezpośrednio na forum. Chociaż tu większe zdjęcia (wagowo) nie chcą mi wchodzić, nie ma również możliwości stworzenia swego rodzaju albumu co jest moim zdaniem przydatne przy przeglądaniu zdjęć np. danego modelu. Zamiast szukać po całym, niekiedy, bardzo długim temacie. Ale nie zniechęcam do tej opcji ;)

Link to comment
Share on other sites

Photobucket i ode mnie zażądał okupu za zdjęcia.

Ale  fotobukiet wkurzał mnie już od pewnego czasu, jakiś rok temu przesiadłem się na http://imgur.com/ i jestem zadowolony.

Trzeba mieć nadzieje, że i oni nie zmienią modelu biznesowego (zarzekają się, że nigdy tego nie zrobią, ale kto tam ich wie ;))

 

Ale szkoda zdjęć w relacjach... Raczej nie będzie mi się chciało przerzucać ich na imgur..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Fotki na "darmowych" serwerach to przemijająca sprawa. Wystarczy poczytać starsze tematy na tym forum - w większości są już niestety BEZ FOTEK (z zewnętrznych linków). Może to być NIEZWYKLE wkurzające bo temat dla kogoś ciekawy, a tu lipa panie - pooglądać się już nie da! Więc zgodnie z powiedzeniem: "cudze chwalicie, swego nie cenicie", skoro władze forum dają możliwość zamieszczania fotek jako załączników, to korzystać z tego! Działa to bardzo dobrze - wystarczy poczytać moje tematy i zobaczyć ile fotek wrzucam na serwer pfmrc. ;)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.