Skocz do zawartości

Moja Extra maszynka


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 miesiące temu...

Jako że mój tata ma spory kłopot zdrowotny od tygodnia:( obowiązki działkowe chwilowo spadły na mnie. Więc zabrałem córkę wysłuchałem zaleceń ojca i pojechałem przygotować folie pod pomidory :) Przekopałem podlałem itp. Miałem jeszcze trawę skosić ale nie mogłem znaleźć kluczy do garażu :(

 

PO cieżkiej pracy ogrodniczej należyty odpoczynek :D

 

DSC00355.jpg

 

DSC00357.jpg

 

Po chwili leniuchowania znów mozolna praca, tym razem praca-hobby. Córka dzielnie pomagała

 

DSC00358.jpg

 

I po około 2h uzyskaliśmy taki efekt :D

 

DSC00359.jpg

 

DSC00360.jpg

 

 

I teraz mam pytanie, Jakie macie sposoby na lekkie ( w sensie masy) połatanie dziur w laminacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najskuteczniejsza metoda pozbycia sie tego badziewia jest przetryskac calosc cienko podkladem i wtedy dobrze widac wszystkie pory i nastepnie zaszpachlowac na 0 wszystkie dziurki drobnoziarnista szpachla (wykonczeniowa jest drobna) i potem całosc przeszlifowac najpierw papierem 400 i potem 800

po 800 mozna juz w zasadzie malowac, ewentualnie przeglaskac troche 1200

tyle ze jak ci sie poprzeciera to do laminatu to pod lakierem moze byc to widac wiec ze szlifowaniem to ostroznie i od reki bez zadnych klockow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrób ta: :D

wypij piwo albo lepiej 2 :rotfl:

wez zaszpachluj wsystkie pory ale tak aby zapchac tylko dziurki obok ma byc widac podklad

potem wez czarnego spraya i delikatnie przypyl wszystko (sprey ci do to ze bedziesz widzial jak szlifujesz)

jak przeschnie to papier wodny najpierw 400 ale delikatnie bo sotro tnie i potem 800

i scieraj do delikatnych przeswitów ale tak aby laminat nie wyszedł na wierzch

jak tak zrobisz to wyjdzie ci lekko i błyszczaco

 

jesli dociera sie do laminatu a czarny sprey zostaje to znaczy ze albo laminat bardzo krzywy lub dales za malo podkladu i trzeba przetryskac jeszcze raz (jesli ma byc ladnie i blyszczaco)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spray jest poto zebys dobrze widzial jak szlifujesz, kladziesz go bardzo cienko, wrecz tylko przydymiasz i potem jak bedziesz tarł to go zetrzesz

a o 2 malowaniu podkladem mówie ale to tylko wtedy gdy pomimo szlifowania jedne miejsca przecieraja sie do laminatu, a w 2 jest nie domatowane czyli widzisz przypylke ze spraya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.