Skocz do zawartości

Poziom RSSI podczas latania przy nodze


CichyBart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A coś o czym czytałem tj. uruchamia się program w laptopie skanujący sieci dookoła i z nim chodzi odczytując wskazania? Tylko nie znam nazwy programu. Sieci wifi też działają na 2,4ghz

 

Od jakiegoś czasu uczę się latać w miejscu gdzie niedaleko jest hipermarket. I co jakiś czas model w tym samym miejscu się dziwnie zachowuje. Poi ostatnim "dziwnym" zachowaniu posprzątałem go i czekałem na kolegę aż skończy latać. W tym momencie jemu też zdarzyło się "dziwne" zachowanie :-) Rozglądając się po okolicy zobaczyłem niedaleko na dachu dwie anteny przekaźnikowe GSM, wziąłem smartfona i na nim znalazłem dostępnych 8 sieci WiFi..... Postanowiłem zmienić miejscówkę :-)

Więc tak myślę, że smartfon wystarczy zamiast laptopa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu uczę się latać w miejscu gdzie niedaleko jest hipermarket. I co jakiś czas model w tym samym miejscu się dziwnie zachowuje. Poi ostatnim "dziwnym" zachowaniu posprzątałem go i czekałem na kolegę aż skończy latać. W tym momencie jemu też zdarzyło się "dziwne" zachowanie :-) Rozglądając się po okolicy zobaczyłem niedaleko na dachu dwie anteny przekaźnikowe GSM, wziąłem smartfona i na nim znalazłem dostępnych 8 sieci WiFi..... Postanowiłem zmienić miejscówkę :-)

Więc tak myślę, że smartfon wystarczy zamiast laptopa :-)

Na taranisie to miałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.