Jump to content

Witam wszystkich.


Recommended Posts

Witam. Mam na imię Robert, lat czterdzieści z małą dokładką. Modelmaniozą zaraziłem się już w dzieciństwie. Przez długie lata choroba była w stadium utajonym, a w postać pełno objawową rozwinęła się jakiś rok temu, kiedy w poszukiwaniu numeru "Modelarza" z planami "Wicherka" wybrałem się do sklepu modelarskiego "Gwiazdy" w Katowicach. Miałem dużego farta, bo poznałem tam nie byle kogo-Henia S.(TIGERA). Wcześniej nie miałem bladego pojęcia jak szczerymi i otwartymi Ludźmi są Prawdziwi Modelarze. Życzę innym początkującym modelarzom, żeby tylko takich Ludzi spotykali na swej wyboistej drodze. Później poszło już z górki- kilka rozmów przez telefon, kilka wizyt u Henia, kupowanie materiałów, sprzętu, napędów i wyposażenia. Jak dotąd udało mi się nie "rozdrobnić" żadnego modelu. Mam na to swój patent (Henio wie jaki). A tak na poważnie- kilka rozgrzebanych projektów i dużego lenia (może ktoś wie jak się go pozbyć?). Do wiosny choćby na rzęsach muszę w końcu zrobić coś do nauki pilotażu. Przymierzam się do lekko powiększonego Prymusa z "Modelarza".

Podobiznę mojej fizjonomii wrzucę nieco później bo jeszcze stosunkowo niedawno komputery omijałem szerokim łukiem jako coś co było dla mnie bezposrednio zbyteczne i muszę rozeznać co i jak, żeby czegoś nie pokręcić. Mam nadzieję, że dzięki obecności na tym Forum i przy życzliwej wyrozumiałości Administratorów oraz doświadczonych Użytkowników zdobędę wiele przydatnych wiadomości. W końcu człowiek uczy się przez całe życie (i głupi umiera).

Życzę wszystkim samych udanych lotów.

I to by było na tyle.

To na razie- do następnego.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Robercie w naszym gronie!!!!!

Robercie troszkę za dużo mnie wychwalasz,ja tylko pomogłem Ci tak jak by to zrobił każdy inny modelarz. Znałem tanie sklepy modelarskie więc pojechałem z Tobą na zakupy,materiałów i szprzętu.

Robercie wstaw kilka fotek na forum rozpoczętych prac Wicherka,trenerka oraz tej pięknej Cessny.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.