Skocz do zawartości

Regulator hobby king 10


radek872
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na spinaczu pdf z instrukcją do regla. Ustawianie za pomocą melodyjek i aparatury - na 6 stronie.

 

(Ale tak po prawdzie, nie wiem, czy nie byłoby szybciej z tym lutowaniem, wysłuchiwanie tych pisków przez długi czas jest mocno wkurzające...)

669154043X126170X9.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lutowanko, ewentualnie zakup karty do programowania.

Eee tam... Ustawiałem na melodyjki tak wypasiony i pogibany ESC, że początkowo myślałem, że coś komuś na prochach się pofantazjowało... Instrukcji niet, stock Radiana. Przy 160-tej melodyjce myślałem o Pendereckim albo Marsalisie do pomocy  :lol:...

Ale przyleciał pomysł, znajomość zapisu nutowego nie jest niezbędna do tej operetki. Kartka i ołówek - tak.

Można wymyślić własny zapis ptaszkami, kreskami, przecinkami i esami-floresami. Ważne, żeby każdy pojedynczy dżwięk miał swój odmienny znaczek. Gramy wszystko i notujemy, nie ma pośpiechu, można powtarzać od początku do oporu.

Okazuje się, że jak już mamy zaptaszkowane kilka kartek, to widać pewien porządek i sekwencje. Porządkujemy na papierze i gramy ponownie od początku.

Potem już łatwo przyporządkować funkcje do zapisu, badając co się zmienia po ingerencji w daną, nieznaną funkcję.

Zabawa na pół dnia - ale się da.

Jak masz instrukcję, to jest pikuś, tylko niechcemisia pogoń precz  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.