Skocz do zawartości

Raptor 90 wisi w pokoju


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Debilizm to nie pedofilia, jezeli ktos uprawia to sam, badz w gronie sobie podobnych, a nie stwarza zagrozenia normalnym ludziom, to prosze bardzo.

 

W kazdym razie wykreslilbym ich z grona znajomych, nie pozwalal prowadzic samochodu w ktorym bylbym pasazerem, nie latalbym z nimi na jednym lotnisku itd..

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby sie nie udało to jeszcze bardziej by mi się podobało:D

 

bez komentarza

 

Od razu mi się nagrody Darwina przypomniały.

 

Dla mnie nadal debilizm i idiotyzm. DObra, robią to dla siebie, ale przez takich geniuszy zapłacić mogą wszyscy - np niech to jakiś ubezpieczyciel zobaczy i od razu podniesie stawki, zrobi się przy okazji nagonka na modelarzy ogólnie itp. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz wypadek w którym model zabił małżeństwo? Albo ten w którym na zawodach szybowcowych kołek kotwiczący hol zabił zawodnika? Jakie konsekwencje dla ogółu modelarzy miały te wydarzenia? Jakie konsekwencje konkretnie dla nas miały te wydarzenia?

 

Owszem rozumie Twoje intencje i jak najbardziej sie z nimi zgadzam ale tez nie dajmy sie zwariować. Tak jak mówię co innego gdy robią to w swoim gronie a co innego gdy ich zachowanie zagraża postronnym osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie każdy upiera się przy swoim i może mieć na ten temat różne zdanie. To co zrobili ci goście, to faktycznie ich sprawa. Robili to w swoim gronie OK. Jakby coś nie wyszło to ich problem i kłopoty. Ale taki film ma też pewne "przesłanie". Oglądnie go pewny siebie 15-latek, który czuje, że złapał Pana Boga za nogi w lataniu helikopterami (bo przelatał jakimś Bell'em jeden sezon) i też tak spróbuje aby zaszpanować przed kumplami. A wszyscy dobrze wiemy jak to się może skończyć. Są sporty ekstremalne więc dlaczego nie mogą być ekstremalne zabawy, ale trzeba się zastanowić kto może być ich odbiorcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie oglądania filmu złapał mnie szok :shock: :D

 

Z jednej strony to na prawdę wariaci żeby coś takiego robić. Fakt że aż się prosiło o tragedie :?

 

Ale z drugiej strony, goście na prawdę mają fantazje :lol: Obserwatorzy musieli na prawdę ufać gościowi który pilotował tego Raptora :lol:

 

Ja też kiedyś w zabawie latałem na siebie na wysokości głowy :twisted: aż w depronowej Extrze wyrwało cały statecznik poziomy z powodu błędu konstrukcyjnego (na szczęście się w tedy nie bawiłem :lol: ) i jakoś przestałem :lol:

 

Mój komentarz: duże umiejętności, jeszcze więcej głupoty i mega hardcore :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.