Skocz do zawartości

Raptor 90 wisi w pokoju


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Im akurat wszystko jedno, nie zdziwiłbym się jakby wychodzili z domu przez okno zamiast drzwi.

 

 

no tak, jak sie bawić to sie bawić, drzwi wywalić, okna wstawić :lol:

 

filmik widziałem już wcześniej, oni chyba nie myślą o konsekwencjach, jeśli pilotowi coś nie wyjdzie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Bosko, co Wy tacy strasznie poważni jesteście wszyscy?? Chłopaki maja jaja żeby takie idiotyzmy wyczyniać, a ton i powaga w Waszych krytycznych wypowiedziach jakby conajmniej przyczepili matkę pod sufitem i między jej nogami TIC-TOC'i robili w tej ciasnocie. Jak koleś ma opanowany model to robi takie rzeczy i ma fun, jeśli nie ma to nie robi. Jeśli helik miałby zacząć strzelać łopatami to równie niebezpiecznie, a nawet bardziej groźnie byłoby na lotnisku, gdzie wystrzelone z helika elementy pozabijałby większa liczbę zgromadzonych widzów. Przez 30 sekund zawisu trudno oczekiwac śmierci przez zatrucie spalinami. Helik wisiał stabilnie jak compaq a kolesie nakręcili kozacki klip. Mi się osobiście podobało :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co miało się nie udac skoro koleś ma opanowany model? A jeśli ktoś nie umiejący opanowac tak modelu pomyśli że tak zrobi to ma duzy problem. Problem z oceną rzczywistości i swoich umiejętności

 

EDIT a gdyby sie nie udało to jeszcze bardziej by mi się podobało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zdania, że kolesie mają niezłą fantaazję. To coś mniej więcej jak przelot 2metrową extrą przez tunel. Też mi się podobało :) Fakt, że jest to niebezpiszene, więc nie należy naśladować. Poza tym nie mam nic do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koleś ma opanowany model to robi takie rzeczy i ma fun, jeśli nie ma to nie robi

 

No i święta prawda, szczegółem jest że awarie zdarzają się w najlepszym sprzęcie. Drobne kopnięcie serwami i mamy poszatkowanych kozaków... Ale cóż - ewolucja, jednostki 'niepełnosprytne' dążą do samodestrukcji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.