Skocz do zawartości

Return - budowa modelu 2,7m z historią


bocian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

7 sierpnia był pierwszy lot. Załączam filmik ze startu. Musiałem doważyć przód o 40 g, szybowiec lata wolno i majestatycznie. Silnik daje spokojnie radę. Startowałem z połową gazu. Wyciągałem go na 120 m. Nadajnik Radiomaster TX16S, odbiornik FrSky "szybowcowy",G-RX6, w telemetrii pokazuje mi wysokość i wznoszenie/opadanie - super zabawa. Daleko ode mnie wylądował, bo leciał i leciał przy ziemi. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RobRoy napisał:

Co taki krótki ten film - na szybowiec w locie mogę patrzeć jak na ładną kobietę ... 😉

 

To pierwsze jest znacznie tańsze, to drugie droższe i znacznie bardziej skomplikowane .... 

Ps : a czy na kobietę też w locie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, young napisał:

To pierwsze jest znacznie tańsze, to drugie droższe i znacznie bardziej skomplikowane .... 

Ps : a czy na kobietę też w locie ??

Jak to teściowa czemu nie😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze skojarzenie w locie - teściowa ... dlaczego , przecież nie mam takiej strasznej. Pomóc nie pomoże ale i nie szkodzi ... 🙂 .

To i tak mam luxio w porównaniu z innymi .

Miałem napisać - ładną dziewczynę - ale to by się mogło jeszcze gorzej skojarzyć .

Co do skomplikowania - można dyskutować. Próbowałeś kiedyś oblatać nielota ???? ... 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RobRoy, żona miała sfilmować tylko start i tak zrobiła. Z komórki trudno sfilmować lot szybowca, łatwiej nagrać ładną kobietę.

Model jest biały, tylko kabinka jasnoniebieska. Coś by trzeba przykleić pod spodem, bo mimo sporych wymiarów Return na tle białych chmur jest słabo widoczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.