Skocz do zawartości

Pilatus Porter 2.5 - pierwsza holówka


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Żeby nie było, że się kurzy (choć się kurzy ;) ) to powoli zbieram do niego wyposażenie.

 

W pierwszym poście zrobiłem literówkę - serwa mają byc 475 HB nie MG ;)

 

DSCF1997.JPG

 

Zdjęcie przedstawia prawie całe wyposażenie RC modelu. Brakuje jednego serwa HS 475 HB do wyczepu holu oraz managera zasilania Accusw3. Również odbiornik może zostanie zamieniony na HFS 08 RO.

Najprawdopodobniej zrezygnuję z wyłaczników na rzecz goldów - w kadłubie jest sporo miejsca na swobodne połaczenie ich, a przy benzynie jakoś tak nie ufałbym wyłącznikom. Choć masa ludzi na nich lata i nie narzeka ;)

 

Pozostaje kwestia zasilania serw - puścić wszystkie 8 przez odbiornik tylko albo zastosować jakieś dublowanie kabli. Myślałem, żeby serwa wysokości i kierunku, gazu i wyczepu podłaczyć tylko do odbiornika, natomiast do przedłużaczy łączących odbiornik z serwami skrzydeł dolutować osobne kable zasilające bezpośrednio podłączone do Accuswitch. Wtedy odciążyłbym odbiornik no i miałbym lepszy rozpływ prądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, żeby serwa wysokości i kierunku, gazu i wyczepu podłaczyć tylko do odbiornika, natomiast do przedłużaczy łączących odbiornik z serwami skrzydeł dolutować osobne kable zasilające bezpośrednio podłączone do Accuswitch. Wtedy odciążyłbym odbiornik no i miałbym lepszy rozpływ prądów.

 

Nie ma większego sensu robienie czegoś takiego. Ten R700 to pojedyncza przemiana (chyba że się mylę) Bardziej jednak ufałbym temu hitecowi, sam na nim latam a także inni stosowali te odbiorniki (przykłady na forum) i to w dużych akrobatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Hiteca jestem pewny -nigdy mnie nie zawiódł. Mam też R16 Scan i też nigdy nie było problemów. Podejrzewam, że przy R700 też nie będzie. Muszę zdecydować gdzie potrzebuję 7 a gdzie 8 kanałów. Faktem jest, że Pilatus będzie musiał być przystosowany do 6 kanałów a więc lotki i klapy na Y, wyczep, gaz, wysokosc i kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztowal wraz z tym tlumikiem bo wlasnie do Pilatusa taki mi sie przyda.

 

To SV-50 ccm, kupiony w chinach, konkretnie w UH. Jest wątek o nim w silniki spalinowe -> benzynowe. Moim zdaniem ten silnik wypada mizernie na tle DL, jeśli masz teraz kupować benzynkę 50ccm to wybierz Dl50. Co do ceny to wyszedł pod 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.