Skocz do zawartości

GRAUPNER MX-12 35MHZ


PrzemoM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie :D MX 12 nie posiada funckji podlączenia na 2 serwa steru wysokosci pod 2 kanały JR oczywiscie ma .Jest jeszcze kilka innych opcji dokładnie to musisz poszperac w instrukcjach PDF . Z MX16 pewnie bedzie to samo JR minimalnie bogatszy w funkcjie , ale lepiej poszperaj w interneci dla pewnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Czy właściciel tej aparatury może mi powiedzieć jak to jest z tymi Modami?

Softwerowo się to zmienia, ale jak to jest fizycznie, przecież drążek gazu nie wraca do swojego domyślnego położenia...? Czy potrzeba przerobić? A jeśli tak, to po której domyślnie stronie jest drążek gazu? Zależy mi na Mode 2, ale nie wiem jak jest fizycznie to ułożone w Graupnerze MX-12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja wiem, że wystarczy, ale kto normalny rozbiera nową aparaturę i traci gwarancję?

Proszę o informacje, jak jest domyślnie w tej aparaturze.

 

jeśli normalny człowiek to rozbierze to nic nie zepsuje i nie ma problemów z gwarancją

a całkiem normalny kupi nadajnik właściwy a jak się boi to poprosi by sklep mu przełożył

praktycznie w każdym nadajniku można każdego moda ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda Utopia, ja wiem jaki Mode mam kupić (pisałem, ze Mode 2), ale nie wiem jaki jest w Graupnerze, bo jest ustawiane od 1-4. Więc mam rozumiem, że domyslnie po zakupie, gdzie będzie drążek gazu? Bo jeśli po lewej to nie będę musiał przerabiać i o to mi tylko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując graupnera dostajesz aparaturę bez żadnego moda. Po otrzymaniu rozkręcasz ją i sam sobie decydujesz co i jak. Gwarancji nie utracisz. Zresztą jeśli otwieranie było by zakazane to po co w instrukcji pisze o zmianie moda i o dostosowaniu sprężynek od drążków pod siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Po prostu dla mnie to nowość, a z otwieraniem sprzętu na gwarancji mam obiekcje, ale już się wyjaśniło w sklepie i sam muszę to zrobić i gwarancji nie tracę :)

Hobbistycznie kiedyś zajmowałem się elektroniką, więc nie powinno być problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam z elektronika do czynienia mieć nie będziesz, bardziej z mechaniką :P

 

Jedynie co musisz przed tym zrobić to zaglądnąć do instrukcji i poczytać!!! Bo większość problemów bierze się stąd ze problemy rozwiązuje się na żywioł, bez przeczytania instrukcji i zastosowania się do jej zaleceń. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.