Skocz do zawartości

Katana X-lite 1,4 m-(budowa )-wspólny temat.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 446
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale ileż można zwykłym. Po kilku latach już mam dosyć. :D .Zwykłym nie da się przeprasować folii na styku statecznika z kadłubem gdzie powierzchnie tworzą kąt 90 st a żelazko ma stopę z zaokrągleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow,

Dzieki uprzejmosci kolegi Slawka :D i z udostepnionych formatek dzis wyslalem zamowienie na moja katane do Artrexu.

Jutro badz w poniedzialek ma zostac wyslana do mnie.

Jestem w tej dzidzinie poczatkujacy wiec bede prosil o pomoc.

Moje pierwsze pytanie jakich urzyc serw do tego modelu i silnika oczywiscie spalinowca.

Czy znacie jakas firme ,osobe co mi dorobi do niej owiefke silnika lub sklep gdzie mogl bym ja kupic?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik ja mam 4T ASP FS61AR, zapewne wystarczy.Kabinkę można kupić w Artexie i dopasować.Serwa wedle uznania, lecz muszą być mocna.

 

Dziś byłem w Krakowie i tak się złożyło że dosłownie 300m od sklepu modelarskiego przy ul.Dwernickiego.Zaszedłem więc i kupiłem snapy i regulację snapów i brakującą deskę balsy.Podwozie węglowe doszło ale leży jeszcze na poczcie.Jutro coś o nim napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.