Skocz do zawartości

Serwa do DLG/F3K


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej

Dymond D47 - kiedyś podstawowe serwo do sterków, ale z czasem, szukając serw bardziej precyzyjnych i mocniejszych, zmieniłem je na:

HS45 i HS5045 - całkiem znośne serwo, z 5045 byłem wręcz zadowolony, ale z czasem okazało się za duże, więc zmieniłem na:

JR DS318 - bardzo dobre, precyzyjne serwo, używałem ich wiele lat do czasu wejścia na rynek KST X08, niestety chyba już nieprodukowane

Spectrum A2020 - micro serwko, którego używałem do sterów w najlżejszym modelu, bo już nie mogłem dostać JRa, a X08 było za ciężkie

 

Dymond D60 - dawno temu podstawowe serwo do klapolotek, zamieniłem je na

Hyperon D09 - bardzo trwałe, mocne serwo, ale trochę duże, używałem wiele lat, do czasu wejścia na rynek X08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z FMT dotyczącym re encji modeli spin oraz spin el od Mahmoudi autor zachwala Robbe FS-31 (waga 4.7 g), które jest przeznaczone do zasilania prądem do 6V,ale które autor z powodzeniem od lat w różnych modelach zasila 2s lipo. Pytanie tylko czy serwo nie jest za małe / słabe do Twoich celów. Oba modele opisywane w FMT mają rozpiętość 1 metra. Jeden elektryk drugi dlg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.