Skocz do zawartości

Modelarstwo i przyczynek do rozwodu


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moja kobieta dostaje książki bo nie chce słodyczy ... Ja tam wole słodycze ...

 

Można by rzec wciąga książki a dokładniej one ją - jak dostanie książke o 12 i ma wolny dzien to książka do wieczora choćby miałe ponad 300 stron zostaje przeczytana ... Dla mnie to zawrotne prędkości. Słowo pisane na komputerze za to czytam szybciej ...

 

A ponadto książek już prawie nie mamy gdzie trzymać, ciągle je przekładam co prostym rachunkiem można wyliczyć że dostała wiecej niż jedną ...

 

Zastanawiamy sie kiedy do polski wejdą ebooki dostępne w sklepach legalnie. W Stanach pojawiły sie pierwsze palmtopy przystosowane do czytania książek. Wiele by to ułatwiło bo jednak makulatura swoje waży ... A w palmtopa można by zapakować kilka książek a bedzie wazył maksymalnie tyle co średnia objętościowo książka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu :evil:

Oj tak, oj tak...

Ale niektore da sie pokonac wytrwałością.

Moja już nie narzeka. Mowi tylko ze jestem duze dziecko i tyle.

Zobaczyła że pomimo jej zdania dalej robię swoje i nie zamierzam się podporządkować. I chcąc nie chcąc chyba zaakceptowała mnie z moimi modelami i pędzeniem na pole w każdej wolnej i dobrej pogodowo chwili :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ładna pogoda i nie latasz?

No , to u mnie ten poziom zaczyna się dopiero.

Rano moja kobiałka widząc ładną pogodę i chcęc zwlec mnie z łóżka też mi napomknie " bezwietrznie jest i nie pada" co oznacza w skrocie ze mam idealne warunki do latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.